Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 125 ml-s Avent 1-es lyukú...

A 125 ml-s Avent 1-es lyukú cumisüveg csak újszülött babáknak jó. Később már nem lesz jó?

Figyelt kérdés
Már csak azért gondolom, mert 125 ml olyan kevés, na meg 1 lyukból nehezebben jön, nagyobb korába (pl 6 hótól)már a több lyukú kell,és nagyobb cumisüveg.Ti hpgy csináltátok, mert ahhoz meg elég drága, hogy csak mondjuk 3 hónapig használjam, utána meg ott álljon a szekrénybe.
2009. aug. 5. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ha megnézed,a bejelölt 125 ml-s vonal fölött van még hely,talán kicsit több is belefér...ha jól emlékszem,160 ml is.Ez egyébként ilyen...muszáj lesz idővel egy nagyobbra cserélni.A nagyobb aztán már sokáig használható,praktikusabb.Őszintén szólva én elég hamar vettem másikat,más márkájút és azóta is ez van meg.Az Aventes vékonyabb anyagú,helyette MAM Ultivent-et vettem.Strapabíró,valahogy masszívabb az egész.Na meg volt ez a mérgező műanyag história,ezért is biztonságosabb a MAM-os.

A cumi része nálunk még mindig 2-es lyukú,mert a több (vagy nagyobb) lyukúból nagyon ömlik a folyadék.

2009. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia mi azt használjuk és bizony amikor már kicsi nagyobbra kell cserélni.Viszont amúgy is kicseréltem volna hiszen fél évnél tovább nem használunk egy cumit.Amúgy nekünk már 3-4 hónaposan le kellett cserélni a kis üvegeket nagyobbra,viszont az már elég lesz addig amig cucizik.(remélem)
2009. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 2-es cumival teásnak használjuk.
2009. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!