Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája elkapta a szájpenészt?

Figyelt kérdés
Mert mi sajnos igen ,ma derült ki, próbáltam mindent fertőtleniteni a borvizzel,de higítani kell és minden nap mindent?Ki hogyan oldotta meg?
2009. aug. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Borax glicerin ezt nem kell hígítani csak rá a pálcira és kened.Van a naturland-nak sajátja az mégjobb.
2009. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MI nagyon sokáig szenvedtem vele. Borax, aztán nystatinos oldat, de semmit nem használt, pedig becsülettel dörcsöltem, minden szoptatás után :(


Az orvosunk megnyugtatott, hogy ha majd elkezdem a hozzátápit beáll a száj ph-ja elmúlik. Igaza lett: amint elkezdtük az almát kóstolni, rá pár napra elmúlt.


Én mint valami agyamnet fertőtlenítettem mindent, aztán amikor az almát elkezdtük áttértem a heti 1x sterilizálásra. Szóval nem a fertőtlenítésen múlik!!!

2009. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is a boraxot használtuk és hamar eltűnt! Kajcsi előtt kitöröltem a száját steril gézlappal (enyhén dörzsölve, nem kell megijedni, ha vérzik, mert az csak a penész miatt és nem a szája), majd kajcsi után egy fülpiszkálópálcára tekertem még egy kevéske steril vattát, hogy vastagabb legyen és azzal körbetöröltem. Olyan ügyesen tűrte. :) Tán még ízlett is neki :D
2009. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22.19-es vagyok. Mármint a vattás fülpiszkálót belemártottam a boraxos oldatba és azzal töröltem át. :) Azért nyugodtan nyomd csak bele, had tocsogjon a borxtól. Nekem így mondta a védőnő és be is jött! :)
2009. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mióta én is tisztogatom a száját a boraxal azóta minden kaja gyötrelem szegény azt hiszi megint megkínzom és nem is eszik....

8 hónapos kislány anyuja.

2009. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!