Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz lesz? 10 hós kislányomma...

Nehéz lesz? 10 hós kislányommal elköltözünk az apjától, mert nem jövünk ki jol. Az elbérletet édesapám fogja fizetni, mert nekem nincs rá pénzem, ezért szégyenlem magam. Hogy menjek el dolgozni, ha a bölcsi is rengeteg pénzbe kerül.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen nehéz lesz, de sokan vannak igy. Én is igy voltam de meglehet oldalni és nekem még a szülöi segitség sem volt. A bölcsi 336,-Ft naponta de kaphatsz 50% kedvezményt.

Kapsz Gyed-gyes, családi és gyerektartást?

Miért Te költözöl a gyerekkel?

Gyerektartást és gyerekelhelyezést mindenképpen a biroságon kérd. Jelentsd az Államkincstárnál az egyedülállóságot több családi jár. Kitertás egyszer minden szép lesz. Tapasztalat

2009. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért én költözök el,mert ez a barátom háza,ahol most vagyunk. Családit a férjem kapja,mert az ő nevére irattuk,és abbol megy a gyerekre a biztositás. Ha ezt felemelik akkor ő fogja kapni. Nem vagyunk házasok. Nálunk a bölcsi 16 euro egy napra.
2009. aug. 4. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megállapodnék vele hogy fizessen nektek amig legalább vissza nem tudsz menni dolgozni.Én is sajna 1 hónapja ebben a cipőben járok, de mi aránylag jólmeg tudtunk egyezni.Mivel a bölcsödei beiratkozásról már lecsúsztam ezért csak jövő szept.-ben tudom oda járatni.Addig tehát amig vissza nem megyek dolgozni több pénzt adjon mint a gyerektartás mert nem teheti meg (ill. ha van egy kis lelkiismerete) hogy itt hagyjon pénz nélkül.Ha meg nem hajlik rá akkor biróság (de ott túl sokat nem fognak megitélni nektek)viszont legalább kikötik a láthatást, már ha egyáltalán látni akarja a gyerekét:(
2009. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol laktok? és Te hol foksz lakni? /Ország/ A családi annak jár akinél a gyerek él! A biróságon ha nem vagytok házasok is kérd a gyerekelhelyezést. Tényleg tapasztalat én sem kértem mert nem voltunk házasok. 2 év mulva jött az új feleség 2 gyerekkel és úgy gondolták hogy az én fiam is kell. Egy láthatásnál nem hozta vissza a fiam.Ök furdultak birósághoz az elhelyezésért igy az ügy lezártáig én alig láthattam a gyereket 6 hónap mulva kaptam vissza birósági itélettel. És mindenki azt mondta szerencsés vagyok, hogy ilyen gyorsan lett itélet.
2009. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!