Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baj belőle? (Folyt....

Nem lesz baj belőle? (Folyt. Lent. )

Figyelt kérdés
4 hós múlt a babám és augusztusba 18-tól 29-ig végig vizsgáim lesznek,Nem tudom vinni viszont ha itthon hagyom nem tudom megszoptatni.Arra gondoltam hogy adnék neki addig tápszert.Nem lesz gond belőle,ha addig az időig csak tápszert kap?Fog utána cicizni tovább?Ha nem jó mit adhatnék neki?Délelöttönként lesznek a vizsgák.Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 4. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A tápszertől nem lesz baja, de ha eddig nem kapott üvegből semmit, akkor elképzelhető, hogy utána nem fogadja el a cicit , mert azzal küzdenie kell, míg üvegből szépen jön. Nincs véletlen kicsit több tejed? Esetleg addig fejhetnél le, amit ha lefagyasztol, azt mgkaphatja majd.
2009. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de ha a fagyasztott tejed adod, azt is cumisüvegben adod nem? attól ugyanúgy leszokik a ciciről.

Az én babóm sem akar már szopizni lassan egy hónapja, cumisüvegből kapja, fejek amig tudok, és mellé még kap tápit is. 3,5 hós

2009. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fagyasztott tejet egyszerűen nem fogadja el.Vizsgázni muszály,de a nagyon nem szeretném ha a gyerek nem kérne cicit többé.
2009. aug. 4. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod magaddal vinni? Nálunk voltak páran, akik hozták a vizsgára a babát. Még az az előnyük is megvolt, hogy bemehettek gyorsan, nem szenvedtek bent egész nap.
2009. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy a fagyasztott tejcsit is üvegből kapná. Én úgy gondoltam, hogy ha már muszáj, akkor inkább fagyasszon és azt kapja.

Kérdezőnek: ha tényleg nem fogadja el, a tápszert elfogja? Próbáltátok már? Azt, hogy leszokik e tőle a ciciről, még nem tudhatod, de ha ennyire félsz tőle, inkább vidd a picit magaddal. Vidd azt is, aki amúgy vigyázna rá és addig lehet vele.

Amúgy a kisfiam születésekor inkubátorba került és elvitték másik kórházba, nem mehettem vele. Sajnos előbb ismerte meg az üveget, mint a cicit és nem is tanult meg soha szopni.

2009. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baba függő, nekem sajnos nincs elég tejem így éjszakára pótolnom kell tápszerrel cumisüvegből de ugyanúgy elfogadja a cicit is sőt. Éjjel is előbb a cici aztán az üveg majd mikor már jól lakott vissza a cicire hiába nincs benn tejci azon cumizik 1-2 percet és csak úgy alszik vissza ha üveg után nem adok cicit nem is alszik vissza egyhamar. Szerintem nem lesz baj ha erre az időszakra tápit kap. De szerintem is nyugodtan vidd magaddal a vizsgára mikor mi vizsgáztunk volt olyan anyuka aki a vizsga terembe is bevitte és miközben vizsgázott a baba megéhezett és mellre is rakta a vizsga pedig folyt tovább bár ez egy egészségügyi főiskolán történt nem tudom nálatok milyenek a tanárok de ott nem jelentett problémát.
2009. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!