Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiuk kukiján a bört...

A kisfiuk kukiján a bört mikor kezdtétek huzogatni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Minél előbb elkezded annál nagyobb az esélye hogy semmi gond nem lesz vele.
2009. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én hat honapos kora ota hozkodom neki!Nagyon ovatosan kell és segitségként lehet használni egy kis babaolajat hogy ne tapadjon vissza!
2009. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Én kb. 3 hónapos kora óta húzogatom, de meg se moccan. Most 7 hónapos és annyira félek hogy nem változik mire odaérünk hogy 1 éves és orvoshoz megyünk vele.
2009. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzogattam a gyermekorvos, és egy urológus tanácsára. Plusz a környezetemben két anyukának is sikerült megsérteni így a kisfia kukiját. Annyit azért mindig néztem, nincs-e neki letapadva. Már túl vagyunk az egyéves kontrollon, és minden rendben van a kisfiammal.
2009. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Madarász utcai kórházban kötöttünk ki mert a dokim és a védőnöm is hülye volt. Tilos húzogatni!!!! Ez volt írva a zárójelentésre. A gyermek 3 éves koráig. Csak picit kell hogy a trutyit lemosd és ennyi. Magától termelődik valami anyag a fityma alatt és majd az segíti később a csuszkálását a bőrnek. Szia.
2009. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Jó ilyet is hallani, mert tényleg riogatják az embert, hogy húzkodjuk mert baj lesz. Én nem tudom sokat, mert nem engedi, de akkor nem is fogom.Remélem te tudod jól:)
2009. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem szinte mindenki, ismerős, doki, szüleim azt mondják, h 2 éves korig nem szabad, mert alapból 2 éves korra alakul ki a méretarányosság, h vissza lehessen húzni a bőrt.

Van benne valami, mert az én fiam most 17 hós, és mostanában láttam, h nő a bőrön "lyuk", v rés, kinek h tetszik.:D

2010. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!