Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet húst adni a...

Mikortól lehet húst adni a babának? Milyen zöldségeket lehet adni?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos egy hónapja kezdtük a kóstolást. Azóta ki váltottunk délelőtt egy étkezést gyümölccsel 1 üveggel meg is eszik. Most kezdjük a zöldséget. Szerintetek váltsak ki még egy étkezést vagy várjak 5 hónapos koráig? Tegnap adtam neki sütőtököt almával ma krumplival. Holnap még ne adjak vagy adjak sütőtökkőt csirkehússal?
2009. aug. 4. 14:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 9:45-ös én is így gondoltam hogy ők ismerik a kislányom és tényleg elég nagy baba 4.5 hónapos ez van. A sárgarépán kívül mindent föl dolgozott eddig a szervezete és nagyon nézi ahogy eszünk szinte csöpög a nyála. Örül ha már meglátja a tányérját. :-)
2009. aug. 6. 18:56
 12/15 A kérdező kommentje:
Neki sem fáj a pocija.
2009. aug. 6. 19:04
 13/15 anonim ***** válasza:
09:43as voltam, örülök h nem értettél félre (bár úgy fest, vki szépen lepontozta az "evőseket" :) még az jutott eszembe, hogy én szoktam neki szinte-tejbegrízt csinálni (vízzel és tápszerrel tej helyett), amibe simán belekeverek gyümölcsöket v zöldségeket, nálunk nagyon bevált és laktató, talán ezzel könnyen kivehetsz egy étkezést - vagy rizzsel, nálunk az is szépen "telíti" a fiamat. M.
2009. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11:58-as. Látom valaki féreértett.

Nem azt irtam,hogy baba kaját adjál neki,hanem amiket lehet kapni azokat te is adhatod,fözelék meg husi.Csk olyan sok van,hogy nem tudtam volna felsorolni.

Nállam 3 napot tartott a kosti és utánna jött a következő 3 nap valami mással.

2009. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én nem értettelek félre! És köszönöm a segítséget!
2009. aug. 7. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!