Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel még mindig 3...

Miért kel fel még mindig 3 óránként 5 és fél hós babám?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a fiam ,19órakor fürdik, majd szopizik és 20-kor alszik.23.30-kor már kelünk is enni, majd innen fogva 3 óránként egész nap.Hajnali evés után meg óránként kel(nem enni) és nyugtalanul alszik.Szépen fejlődik,8és fél kiló.Miért olyan nyugtalan?Nem kéne már éjszaka többet aludnia?Mi lehet a baj?
2009. aug. 4. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de teljessen normális ez. Vannak ilyen gyerekek. Hugomnak 1 éves múlt a lánya, és még mindig 3 óránként kel. Hajnalban azért nyugodtabb neki, mert köztük alszik. Az én lányom 3 hónapos, külön ágyban alszik, ő most már 1x 5 órát alszik, viszont hajnalban ő is nyugtalan. Hajnalban akkor nyugodtabb, ha szoptatás után kicsit tovább mard mellettem, de utánna visszateszem a saját ágyába. 2,5 hónapos koráig ő is úgy kelt, mint a tiéd. Utánna hagytam, hogy a cicin aludjon el, jól megszívta, ezért tud olyan sokáig aludni.
2009. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is elalszik a cicin ,de nem hagyom, mert tartok tőle, hogy akkor még ennyit se birna ki.Szopi után visszateszem az ágyába, mert ugy nyugodtabb vagyok a légzésfigyelő miatt.Még arra gondoltam, hogy nem-e kevés már neki éjszakára a csak tejci.
2009. aug. 4. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Most megy át egy fejlődési szakaszon, mikor kezd többet mozogni (forogni, felülni, kinyomni magát a hasán, stb.), és álmában is "gyakorol". Szóval a saját mozgására is felébred, amikor felszinesen alszik.

Sok jó dolgot találsz itt: www.kismamablog.hu

2009. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 14 hónapos és még mindig felébred 3 óránként, enni.


Általában nappal is 3 óránként eszik.

2009. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!