Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred óránként 2 hetes...

Miért ébred óránként 2 hetes babám és folyton cicizne?

Figyelt kérdés
3 óránként szokott kelni nem kap mást csak cicit,már forraltam vizet és már csak ki kell hűlnie utána majd megpróbálok neki adni inni hátha az segít,de nem értem miért nem tud aludni.Alszik kb 1 órát azután elkezd sírni majd alszik tovább és így tovább...
2011. szept. 30. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószinű a hasfájás.
2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alaszka ***** válasza:
2 hetes babánál az is normális, ha óránként szopizik, ő még nagyon keveset tud enni egyszerre. Az hogy korábban 3 órát kibírt, az nem jelent semmit, lehet akkor még aluszékonyabb volt, az az újszülöttekre jellemző. Az enyém 3 hónapos, és max. 3 órát bír, de sokszor csak kettőt. Nem ez az általános, csak azért írom, hogy ilyen is van. Meg ilyen picinek ez a megnyugvást is jelenti, hogy hozzád bújik, téged akar érezni.
2011. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 alaszka ***** válasza:
Előző vagyok. Én nem adnék vizet neki, hagy szopizzon.
2011. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehogy vizet adj neki, főleg ha van elég tejed. Magad ellen játszol , ha szopi helyett vizet kap csökkeni fog a tejed. ilyen kicsi baba akkor szopizhat, amikor csak akar. Tudom, h nagyon fárasztó, de neki most erre van szüksége.Majd , ha már nagyobb lesz és erősebb, akkor többet fog aludni, mert többet is tud majd szopizni. Addig pedig hagyd , mert neki ez nagyon sokat jelent. Kell neki a közelséged.
2011. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így igaz, Te kellesz neki, vágyik a közelségedre! :) 9 hónapig együtt voltatok, új neki a helyzet, meg kell szoknia!

Gratula a picihez és sok boldogságot!

2011. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valsz. most szeretné növelni a tejed mennyiségét, ill. az is igaz hogy most ér véget a nagyalvós időszak, ez a kettő együtt lehet az ok.

Ameddig csak bírod ezt, ciciztesd, pár nap alatt be kell állnia, vizet semmiképpen ne adj neki (csak ha már nem bírod, és "feladod"-ezzel nyerhetsz egy kis időt, de eltolódik az egész tejnövelős idő)

2011. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak 1-2 kortyot adtam neki de nem is kell neki a víz csak gondoltam kipróbálom.Köszi a válaszokat remélem nem így fog telni az éjszakánk is :-S
2011. szept. 30. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig most egy jópár éjszaka így fog telni. :S Nehéz, tudom, de ha óránként kér cicit, add meg neki, amíg teheted. Ilyenkor térdenmászós-csúszós fáradtság van, de 2-3 hónap, és mérföldekkel könnyebb lesz! Aludj, amikor csak teheted, -amikor Ő is alszik.
2011. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok vissza állt a babámnál az ébredés rend egész pontosan este elaludt és kipihente a napot mert negyed 10kor aludt el majd éjjel 3 kor kelt föl és kicsit több mint fél óra alatt túl voltunk az etetésen,pelenkázáson,csukláson és aludt is tovább 6 után ébredt majd etetés után aludtunk is tovább azóta nincs is gond .A rejtély kulcsa inkább az hogy előző nap túl sok teát ittam és nem figyeltem hogy van benne fekete tea is :-S Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 1. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: na, ügyesen rájöttél!! Kitartás!
2011. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!