Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a felicitas...

Mit tartalmaz a felicitas babacsomag, amit 4 hós kórtól adnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 09:12
 1/4 A kérdező kommentje:
És a HIPP-esbe abba mivolt?
2009. aug. 4. 09:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Anno kérdeztem, meg én is leírtam mi volt benne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én most váltottam ki a felicitasost. Tele volt hülye újságokkal, amikbe volt kupon a brendonba meg ide-oda, de már májusba lejárt a beváltási határideje. A gyereknek volt benne egy mini johnson's fürdető meg egy sudocrem minta. Ennyi.
2009. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első választ látom, most sokkal kevesebb van benne, én is tegnap váltottam ki, nagy csalódás volt... Nekem is az volt benne, mint a második válaszolónak. Ha a bemásolt linken megnézed a felsoroltakat, akkor meg aztán szégyen... Több nezin fogyott, míg elmentem érte, mint amennyit ért.


A HIPP-esben volt egy póló, egy műanyag kiskanál, két instant teapor, egy üveg szilva-alma nektár, egy brokkoli-krumpli burgonyapüré. Meg persze a következő kupon, amit majd 8 hónaposan váltható ki.

2009. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!