Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 11-12 hós babátok...

Mit eszik 11-12 hós babátok egész nap?

Figyelt kérdés
Nálunk reggel szopi, aztán 9 körül kap gyümölcsöt babapiskótával, ebédre főzeléket húsival, vagy tojássárgájával, néha halat vagy májat. Uzsira gyümölcs, joghurt túróval vagy zabpehellyel. Vacsira kiflit kap, vagy Jó éjt papit. Lefekvéskor is szopizik. A tejpépet nem eszi meg. Mit lehet még enni 11,5 hós babának, hogyan lehetne változatosabbá tenni az étkezéseket?
2009. aug. 3. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek ilyen idősen már mindent megettek.Nem tudom,mi az ajóéjt papi,de nagyon műétel neve van.Este vajaskenyér,szalámi,sonka,sajt,mikor mi van,utána tej vagy kakaó.
2009. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Adtál már neki kenyeret?

Akkor vajas kenyér,májkrémes(máj+margarin turmixolva),tojáskrém(tojássárgája+margarin),sonkakrém(gépsonka+margarin),Házi lekváros,Tejtermékek:Sajtos vagy sajtkrémes,túrókrém,joghurt natúrt vagy gyümivel,Túrórudi(kevés csokival szoktam)

párizsi,virsli(sokan nem ajánlják de a lányom szereti).

Főzelék helyett a zöldséges vagy zöldségpürés rizs husival,sajttal(ráolvasztva),sült krumpli, bundázott cukkini,patiszon(palacsinta tésztásan,vagy prézlivel de nektek még csak sárgájával!!!)

Durum tészták paradicsomos mártással darált husival vagy zöldséggel.

Az én kislányomnak nagyon sok fogacskája van ,így mi korán kezdtük a darabos kajcsikat enni.

Ennyi jutott így hirtelen eszembe,de nézz körül 1-2 babás oldalon sok recept ötletet találsz.

Boldog babázást remélem tudtam segíteni neked.

13 hónapos kislány anyukája

2009. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11hónapos korától a kisfiamnál a regeli és a vacsi kenyér volt valamivel.Utánna persze tejcsi vagy kakaó ő 10hónapos koráig szopizott.
2009. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket, kipróbáljuk.
2009. aug. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!