Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseréljük le a kiscipőjét?

Cseréljük le a kiscipőjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettük meg a kislányom első szandálját. Orvosi műszerboltban, ahol szakképzett eladók dolgoznak. Florens márkájú. A lényeg az, hogy a talpa kemény. Én meg most olvastam az előbb, hogy a talpának puhának kell lennie, mert a kis lábizmok így fejlődnek rendesen. Ezt egy ortopéd orvos nyilatkozta. Szerintetek cseréltessem ki, vagy ez is jó lehet azért?

Itt vannak hasonlók, a talpa olyan, mint az első pár cipőé:

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 3. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na ez most tök jó...az én kisfiamat ortopéd orvoshoz vittük mert amikor elindult kissé befele dőlt a bokája és felírt neki szandit,ja és a lényeg azt mondta annál jobb minél keményebb a talpa a cipőnek vagy a szandinak és hátul is kemény legyen hogy rendesen tartsa a bokát...:-(((most akkor találgatnak?:-((
2009. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak Salus az első cipője(szandija),és amikor megvettük elég kemény volt a talpa.De szépen megtanult benne járni,és a használattól rugalmassá vált.Most már lehet hajlítani a talpát.Szerintem ne cseréld le,csak ha hosszabb ideig nem tanul meg járni benne.

Én csak akkor vettem neki igazi cipőt amikor már stabilan járt,addig a puhatalpú Liliputi cipője volt!

De az én fiam természetes talajon(ha lehetőség van)akkor mezítláb van.Valamelyik ortopéd orvos pedig ezeket a fajta cipőket ajánlja,és sok gyermekorvos illetve védőnő is.Én nagyon sok szülőt megkérdeztem a Salus márkáról és akik használják azok meg vannak vele elégedve!

2009. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!