Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elefanthen lábmérő szerint...

Elefanthen lábmérő szerint 20-as a babám lába. Elmentünk elephanten hótaposót venni,21-est, itthon nézegetjük, méregetjük, a dobozon az van írva hogy 13 cm. Es lábra jó, de a babámé 11 cm. Nagyon nagy szerintetek? Cseréljük ki 20-asra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem cserélném ki, ugyanígy jártam tavaly, 1 számmal nagyobb cipőt vettem neki. AZt hordta. Hát inkább nagyobb legyen a lába, őket még nem zavarja, minthogy kicsi, majd belenő.
2010. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hótaposóban felvesz a bélés is. Az én kisfiamnak 21-es a lába, és a hótaposóból 23-as kellett neki. Szerintem a bundabélés miatt.
2010. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,de a cipó belső hossza 13 cm,a lábacskája 11,bár jól belehet húzni a 2 tépőzárat. Nem fog elakadni a kis lába menés közbe?
2010. nov. 27. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pont jó neki,igy vastag zokniban is jó lesz és nem növi ki 1-2 hónap alatt.
2010. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,mi nemrég vettünk Elefanten bélelt cipőt (nem hótaposó),annak 14 cm a belső talphossza. Ezek szerint a csizmáé kisebb,ezt jó tudni,mert akkor nekünk meg 22-est kell venni,babám lába 12,5 cm.
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!