Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt így a hozzátáplálá...

Más is járt így a hozzátáplálással? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
5,5 hósan elkezdtem kostóltatni gyümivel, tejpéppel.Szépen ette is ha kellett neki.Nem kapott rendszeresen, csak néha.Szopott igény szerint!Most már 6 hós múlt és szeretném elkezdeni etetni, de mindentől(amit már eddig kóstolt) öklendezik, nem akar enni.Így csak a szopi maradt továbbra is, de néha azt is keveslem.
2009. aug. 3. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Probàlj higabbat adni neki!Egyébként a répànak olyan semleges ize van,azzal érdemes kezdeni.
2009. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, répa és sütőtök.
2009. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hígabb és teljesen pépes legyen, ne darabos.
2009. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is itt tartunk, igaz én 4 hósan próbáltam adni neki gyümit, de mivel nem kellett abbahagytam 2 nap után. Majd elmúlt 5 hónapos mikor újra kezdtük, s pár hét múlva már jól ment, de aztán már jó pár hete újra jóformán 2-3 kanálnál nem eszik többet. Pedig próbáltam már mindent, gyümölcs, főzelék (répa, sütőtők, krumpli). Próbáltam üvegest,majd én főztem. Hígan, sűrűbben, hidegen, melegen. Lassan 7 hónaposak vagyunk, de 99%-ban csak szopik a fiam. Talán a meleg, talán a foga. Hát most már eléggé kétsébeejtő, pedig már a 4. gyerekem!
2009. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!