Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vigyem a nyaralásra a...

Hogyan vigyem a nyaralásra a Germicid kúpot?

Figyelt kérdés
Eddig még nem kellett csillapítani a lázát, de azért viszek természetesen mindent magammal. De ezt a kúpot hűtőben kell tartani! Ötletek?
2009. aug. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Csak úgy tudod megoldani, hogy hűtőtáskában szállítod és a nyaralóban vagy ahol vagy hűtőbe teszed, különben megromlik ez tuti ebben a nagy melegben. Ha viszont erre nincs lehetőség és a babád nagyobb mint 3 hó és 6 kiló akkor inkább Nurofen szirupot vigyél neki, az is lázra van.
2009. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi táskában vittük, igaz az út csak 3 óra volt és a szállodai szoba minibárjába tettük be míg ott voltunk. :)
2009. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Panadol szirupot vigyél az jó lázra fájdalomra!Nem kell hűteni!
2009. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia. én még a zsibvásáros oldalon rendeltem kicsi ,útipatikás hütőtáskát.Abba viszem mindig a gyógyszereket.Nem csak a germicidet,hanem d vitamint,csipés ellenit,meg ilyesmit.
2009. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Holnap megyünk még tanácsadásra, akkor a dokit megkérem, hogy ahelyett írjon/ajánljon valamit! Pici hűtőtáskám nekem is van, annyira messze sem megyünk, csak azt nem tudom, hogy a szobában lesz-e hűtő! Tehát nem is annyira a szállítás, mint az ottani tárolás lenne a gond, de akkor valóban inkább valami kanalasat, kevésbé romlandót viszek, remélem arra sem lesz szükség!

Köszönöm az ötleteket!

2009. aug. 4. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!