Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra Germicid kúp?

Fogzásra Germicid kúp?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányom tegnap éjszaka kb.25x ébredt fel,és keservesen sírt...Az ínye teljesen fel van dagadva elől végig,fent is lent is,hátul még nincs baj.Szóval nincs itthon még fájdalom csillapítónk más fajta,ezért gondoltam hogy adok neki egy germicidet.Adhatok neki egyáltalán?Végülis láz és fájdalom csillapító.Egyébként mit ajánlotok?Milyen fájdalom csillapítót?

előre is köszönöm!


2011. szept. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki germicid kúpot, mondjuk mi azt 5-6 hónapos koráig használtuk. Áttértünk a nurofen szirupra, ami hatásosabb volt,meg abban van gyulladáscsökkentő is, meg hát neki se volt olyan kellemetlen. Nem igazán bírta a kúpot sokszor kinyomta...Én a nurofent ajánlom, nekünk inkább az vált be.
2011. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Nurofenre szavazok, de ha most SOS kell, akkor a Germicid jobb mint a semmi. (Azt hiszem, első gyerekemnél mi is adtuk "vészes fogzásra") Persze csak egyszer-egyszer, nem szabad "rászokni".
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!Persze csak most kellene valami neki,"vészes fogzásra"A nurofent akkor holnap beszerezzük!

Köszönöm!

2011. szept. 12. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha most nincs más otthon, szerintem adhadsz neki Germicidet, de holnap szerezz azért be valami mást, ne szokjon hozzá a pici szervezete a Germicidhez, mert ha tényleg belázasodik, nekezebben tudod lehúzni neki. Nekünk fogzáskor a Viburcol kúp segített. Gyógyszertárban lehet kapni, de nem igazi gyógyszer, inkább homeopátiás szer, nem szokik hozzá a baba szerveze,de nyuktat, és gyulladást csökkent. Vény nélkül kapható. Ha érdekel, a neten is utána tudsz nézni, biztos van róla valami.
2011. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A borostyán nyaklánc segít neki esetleg valamit?Vagy már elkéstünk vele?Egyébként végül nem adtam neki,az éjszaka már nem ébredt annyiszor,de azért nehéz éjszaka volt ez is...:(Remélem hamar kibújnak ezek a fogacskák...:)

2011. szept. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!