Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes orrszívóról vélemény?

Elemes orrszívóról vélemény?

Figyelt kérdés
Hatékonyan szív?
2012. szept. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

FELEJTSD EL! Nekünk van, de nem sok tartott vissza, hogy ne dobjam ki a kukába (csak az ára).

Semmire nem jó, és ezt szó szerint értsd. Én azért vettem, mert sokat utazunk és hogy mindig kéznél legyen...d jobban jártam volna,ha inkább az árából egy porszívót veszek és azt cipelem mindenhova.

Tényleg nem való semmire sem, bármennyire is reklámozzák (pedig nem egy olcsó gagyit vettünk!). :(

2012. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh..értem. És a elektromos? Vagy az ugyanaz?
2012. szept. 29. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Elektromosról(ami hálózatról is üzemeltethető)személyes tapasztalatom nincs.Barátnőméknek van olyan,de ő sincs oda érte.Talán 1 fokkal jobb,mint az elemes de fel sem veheti a versenyt a porszívóssal.

Nekem kisfiamnak már újszülött korától kellett használni, van némi tapasztalatom benne;sajnos.

Én azt mondom nem áldozz rá,mert nem hatékony.

A porszívóssal nem volt soha gond, amit ki kellett szívnia,azt ki is szívta.

Ami "negatívuma" van,hogy ugye viszonylag hangos (bár ez is porszívó függő).

2012. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy csomó dallamot játszott, de hamar túladtam rajta , mert nem szívott jól. Volt kézi is... Én a porszìvós orrszívóra esküszöm :)
2012. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk elektromos Pesztonka van,elemmel és adapterrel is működik.És TÖKÉLETES.A porszívós se szív jobban.Kipróbáltam!
2012. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor én béna vagyok, mert a hálózatról működő nagy xart se szedett ki szerencsétlen gyerek orrából, nemhogy a trutyit. Én a porszi-orszira esküszöm! A gyerek saját magának megcsinálja. :) De tényleg. Ahogy tudott beszélni, már ő kérte, manapság meg már ki is szolgálja magát. Odamegy a porszívóhoz, bekapcsolja, és saját magának megcsinálja. (3 éves)

Egyébként saját magamon is kipróbáltam még a legelején, és egyáltalán nem "kínzás".

2012. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!