Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a kislány...

Mikortól lehet a kislány babák nemiszerveit óvatosan kitisztogatni fürdetéskor?

Figyelt kérdés

Már 7 hetes a baba, de még mindig ott gyűlik a krém és még ki tudja mi... Mikor lehet óvatosan kitörölgetni, de csak a szeméremajkak alatt közvetlenül? A válaszokat előre is köszönöm, üdv:


7 hetes baba anyukája :)


2009. aug. 3. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Annak idején ezt én is megkérdeztem, csatolom a kérdést :)

Szóval kicsit benyúlkálhatsz, esetleg egy vizes fültisztítóval, ne maradjon ott kaka és krém és egyebek, csak erőltetni nem szabad.

Üdv, 8 hónapos baba anyukája

2009. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, mikor mi anno hazajöttünk a kórházból, és átjött a doktor bácsi, rögtön mondta, hogy nyugodtan szépen tisztogassuk. Akár fürdés előtt, akár közben. A fürdetést mi mindig egy pelussal végezzük, fürdőkesztyű gyanánt, azzal is szépen lehet!
2009. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már bátran neliállhatsz! :-)

Mi amikor hazajöttünk a kórházból, már akkor nekiálltunk. Szépen lassan, fokozatosan, semmit sem szabad erőltetni!

Fürdetés előtt egy fülpucolót benedvesítesz babaolajjal, és finoman próbáld meg fellazítani neki az összegyűlt trutyit. Az olajozás után segíthetsz egy kicsit "élre hajtott"popsitörlővel is. Nem lesz tiszta elsőre, de pár alkalom után gyönyörűen eletűnik minden! :-)

Sok sikert!


2 kislány anyukája

2009. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!