Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabának milyen fürdetőolaja...

Kisbabának milyen fürdetőolajat használjak?

Figyelt kérdés
Kaptunk még a kórházban Johnsohn sima fürdetőt, attól száraz a bőre, a fürdetőkrémmel állandó harcban állok, borzasztóan csúszik. Hallottam, hogy van fürdetőolaj is, pár csepp kell a vizébe, jó a bőrének is, és klassz illata van. Melyik lehet ez? Van a dm-nek is Alverde bio fürdetőolaja, azt ismeri valaki? Köszi!
2009. aug. 3. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
mi dm-est használunk,és bevállt.a johnson nálunk is szárít
2009. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én síma Gabit használok. Nagyon jó az illata és nem szárítja ki a bőrét a babámnak. Az a baj, ha érzékeny a babád bőre, szerintem ezek a fürdetők mind szárítani fogják, mert sok függ a víz milyenségétől is. Fürcsi után érdemes átkenni egy kis vattabogyóra rácsöpögtetett étolajjal a hajlatokat, lábát, kezét.

2009. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoskodni akarok, de inkább fürdetés előtt kendd át! Én anno a fején a koszmóval kínlódtam, még 4 hónaposan is díszelgett a fején, majd itt olvastam egy anyukától, hogy olivaolajjal érdemes fürdés előtt átkenni. És pár nap alatt helyrehozta. Próbáld meg azzal. A testolajok alapjában véve szárítanak. De lehet érzékeny bőrre fürdés utáni testápolót is íratni az orvossal.
2009. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Alapvetően szerintem nem túlérzékeny a bőre, csak a J.vel van gondja, mert volt kis mintám más márkából, attól nem hámlott. Csak gondoltam, ha már úgyis olajozgatna az ember, meg fürdet is, egyben letudnám a kettőt:) Lehet, azt a dm-es olajat kipróbálom, ha úgyis van jó vélemény róla!
2009. aug. 3. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok-a dm-ből van a boltban kis minta!Próbáld azzal!Nekünk se érzékeny a börünk,csak a johnsonra...
2009. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!