Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Merc Agat babakocsiról...

Baby Merc Agat babakocsiról szeretnék véleményt kérni. A képen szépnek és praktikusnak látszik. Tényleg jó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!Nekem ilyen van.Én nagyon szeretem,3hónapos volt a fiam amikor vettük.Elötte Pierre Cardine kocsink volt,azt cseréltem le erre.Mikor megláttam rögtön beleszerettem:),és az ár is nagyon jó!Nem utolsó sorban ha teljessen döntve van a háttámla,még bőven elfér benne az 5 hós babám,pedig nem pici baba.A mózest 3,5-4 hónapos koráig használtuk.Egy hátránya hogy egy picit nehéz,de nem vészes.Én bolygókerekeset rendeltem,de nem bántam meg,nagyon egyszerű közlekedni vele.Simán tudom irányítani a kocsit egy kézzel is.Még az utcán is sokszor megállítanak,anyukák,apukák(!),hogy hol vettem,mert hogy milyen szép:)!Én csak ajánlani tudom,jó kis kocsi!Ha van még valami kérdésed kérdezz bátran!

Üdv,Adry

2009. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia Adri!Köszönöm a válaszodat és a segítségedet.Én interneten láttam a kocsit,de nagyon tetszik,mert praktikusnak találom.Egyedül a bébihordozóval vannak fenntartásaim.Az a baj,hogy pápán lakom és élőben csak budapesten tudnám megnézni,ami egy kicsit nekem messze van.De ha ennyire ajánlod akkor rászánom magam az útra.Köszönöm a válaszod!
2009. aug. 3. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az elöző válaszoló vagyok.Én meg szekszárdi vagyok,én nem is tudtam megnézni élőben,interneten rendeltem meg.De nem bánom,szerintem ennyi pénzért megéri:)!
2009. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!