Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babák, hogy bírjátok...

4 hónapos babák, hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlott a kislányom és egész nap hisztizik csak egy kicsit van el egyedül és utána üvöltés majd alvás.Sokat alszik nappal,normális?Étvágya van,éjszaka többszőr felkel,az igaz 29 fok van a lakásban,de jó ha másfél órát vagy 2 órát ébren van és hiszti majd alvás.
2009. aug. 3. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, ez nálunk is megvan! nekem 3.5 hós a lányom, és van, amikor 10 perc hiszti után belealszik a dologba.. :) Nálunk sajnos az evés is rosszabbul megy, körülbelül a felét eszi meg annak, amit egyébként szokott, inkább csak iszik, én is tehetetlen vagyok. :(
2009. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sok kiatrtás nektek is, és várjuk az őszt:-)
2009. aug. 3. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk is 3,5 hónapos, szinte ugyanez a menetrend. Többet alszik, 2 óra ébrenlét után már nyűgös, sírós. A kaját rendszerint 2 nekifutásra eszi meg.

De hálistennek az éjszakák nem változtak. este 8-9 körül elalszik, 2x ébred, de csak eszik és alszik tovább.

Kitartás, a napokban állítólag picit csökken ez a nagy hőség!

2009. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Azt hiszem én vagyok a legszerencsésebb mert nekem már régóta átalussza az éjszakát. Este 7-8körül lerakom és reggel 5-6 körül kel. Ő is nehezen bírja ezt a meleget és sokat alszik napközben is. Szerintem addig amíg eszik, nevet és általában rendben van akis élete, nem kell aggódni.
2009. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!