Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tudni a beba ha...

Mit lehet tudni a beba ha 1-ről? Eddig humana ha 1-t ette a babócám, de nem tudott tőle kakilni. Melyik a legjobb tápszer? Adok sok folyadékot, de az sem segít, segítség nélkül nem tud kakilni.

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a Beba1-et ette idáig. Ő szerette, nem csinált neki szorulást, hasmenése se volt tőle soha. A HA tápszerekről semmit nem tudok viszont, mert mi olyat sose kaptunk. Nem is igazán értem, mostanában sokszor ok nélkül is már elsőre azt írják fel. Persze van, amikor kell.
2008. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba?
2008. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jó!Amíg adtam a lányomnak nem volt semmi gond a székletével. Próbáld nyugodtam. Bár én édesköményes babamosoly teát adtam mellé. Lehet az is segít. Szegény picurkád.

De ha ez sem megy, próbálj anyatejcsit venni, az biztos nem okoz székrekedést. Nem tudom ez a dolog hogy megy, de hátha van a környezetedben olyan anyuka, akinek van felesleg.

Minden jót nektek!

2008. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nővérem babája (3 hónapos)és ő is beba-t kapott először.és neki is ez volt a problémája, már mildibét ad a fiának,de az sem nagyon segített,espumisan cseppeket ad neki,ami könnyíti a kakilást.kérdezd meg a gyerekorvost.
2008. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán jól, "sajnos" csak az anyatejtől tudna, ha nem szoptatsz már, akkor szerintem a bifiduszos tápszert ki lehetne próbálni, mert az szokott segíteni. Barátnőm adta elválasztó tápszerként, és segített a babán.
2008. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!