Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-8 hetes babákkal otthon...

5-8 hetes babákkal otthon levő anyukák, hogy telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
hogy bírjátok a meleget? jártok ki sétálni? mennyi ideig tart a szopi? milyen gyakran? éjszaka tudtok aludni? hogy érzitek magatokat?
2009. aug. 3. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz lányom már 1éves, de emlékszem hogyan működött kb az elején. Szóval 07.30-án született, és az első 6-8 hét abszolut az összeszokásrol, ismerkedésről szolt....hulla voltam-fáradtság miatt. Szopizott a lányom, és ekkor még nem volt igazi napirendünk. A igény szerinti szoptatás hallatakor baba előtt volt véleményem....de nem akartam, hogy erről szoljon a napunk. Aztán csak azt vettem észre, hogy szopizik ( volt néha 15-20 perc, de néha 1ora) aztán fejek, és kis idő mulva ujra ez....

nyugodt baba volt, és sokat sétáltunk...

Lányom kb 4 hos volt mikortol átalussza az éjjelt, na az volt a megváltás nekem...:)

Minden jot Neked!

és ezt az időszakot is élvezd ki!!!

2009. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(1. vok)

Bocsi a meleg kimaradt, eléggé birom, de tavaly a melegtől a karomon- nyakamon melegkiütés jött ki egy napon lányommal....na most neki idén nincs -nekem, ha non meleg van a karomon van 1-2 pötty. (de a sudocrem még mindig csodákra képes...

2009. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám szerdán lesz 7 hetes. Még csak 3. hete szopizunk, és még elég lassan megy. Eddig másfél-két órán át tartott, de 3 napja begyorsult és csak max 1 óra. Mi elég rég óta sétálgatunk, meg csavargunk, visszük bevásárolni, mamalátogatóba, meg ide-oda. Bár meg kell, hogy mondjam, ezek a hosszú evések miatt nekünk egyszerűbb volt bármit is betervezni, amíg cumisüvegből evett. Éjszaka 1 x kel fell enni, habár pont ma nem kelt fel. Evett éjfélkor, meg reggel fél 7-kor. Nagyon kis üges volt. Amit nekünk még nem sikerült megtenni, az az, hogy rendszeresen 8-kor meg tudjuk fürdetni. Sajna az időpontok el szoktak csúszni a szopizás miatt.
2009. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!