Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát iszik 8 hónapos...

Milyen teát iszik 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hipp gyerektea.
2009. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén
2009. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szintén. alma-citromfű a kedvence. bár én kevesebbet rakok a vízbe az előírtnál, éppen hogy csak legyen egy kis íze.
2009. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korábban milupa teát ivott, de kb. 2 hónapja nem iszik meg mást, mint a vizet. Most 10 hós.
2009. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adom neki ezeket a por teákat, mert ezek csak cukros löttyök szerintem. Vagy adok neki bioboltban kapható menta, vagy citromfűteát. Vagy lehet kapni cukor és színezék és tartósítószermentes "ivóleveket". A Hipp-nek is van 0,5 l-es kiszerelésben. De a Müller saját márkájúját veszem mert az a legolcsóbb.
2009. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi is a Mülleres Bebivita teát isszuk.Nagyon ízlik neki.Előtte csak Hippes alma-citromfűt ivott,de amikor mentem venni nem volt,gondoltam kipróbálom.Azóta csak ezt issza.9 hós a baba
2009. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2 hónaposan megitta a vadcseresznye virágból szárított teafüvet,amit bio boltban vettem,de 4hónapos kora óta nem hajlandó,csak vizet inni!Még a gyümölcsleveket sem issza!Csak tápszer tej és víz! Természetesen a JANA babavizet veszem neki!
2009. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én soha nem adtam neki teákat. helyette szopott, és még szopik is 11 hónaposan. ilyen melegben, pedig plusszban kinálom vizzel /Szentkirályi v. Jana/
2009. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!