Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hiszik el sokan...

Miért nem hiszik el sokan amit mások írnak a babájukról? Miért van itt ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem,hogy sokan leszólnak másokat,vagy nem hiszik el amit írnak.(pl.hogy kinek mikor mit tud a gyereke stb.).Nem értem miért írnának hazugságokat itt az anyukák,amikor ez egy anonim oldal?!
2009. aug. 2. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
versengés.minden anyukának a saját csemetéje a legokosabb,legügyesebb,legszebb..égnek mered a hajam,amiket olvasok időnként csetes oldalakon,anyukák közt :O
2009. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen! Amikor ennyi nő egy helyen...ráadásul anyák vagyunk sokan... Sajnos névtelenül még több a rosszindulatú ember. Na én még arra akadok ki, amikor annyira jobban tudja egyik a másiknál, holott szerintem óriási baromságot mond, de neki meggyőződése amit állít. Én már nem szeretem olvasni a hozzátáplálásos kérdésekre a válaszokat, mert némelyik anyuka olyan válaszokat ad, hogy égnek áll hajam.

4 hónapos baba anyukája :)

2009. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Azért,mert mindent a saját babájukhoz "mérnek" és ami az ő fejlődésüktől eltérő,arról azt gondolják,hogy hazugság,lódítás.Persze,gyakran hihetetlen dolgok is megtörténnek,olyanok ami például nem az adott korú babára jellemző.Amúgy mi felnőttek sem vagyunk egyformák,én gyönyörűen rajzolok te meg másban jeleskedsz...Babáink is különböznek,kisfiam 6 hónaposan tanult meg forgolódni,és a tanácsadáson láttam egy kiscsajszit,aki 2 és fél hónaposan ugyanezt csinálta.Ha nem látom saját magam,nem hiszem el.Valószínűleg nem rosszindulatból teszi ezt a többi anyuka sem,csak eltér a már megszokottól és ezért szkeptikusak.
2009. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Saját bőrömön tapasztalom a dolgot!Van egy 3 hónapos kislányom,aki a születése napján már simán megemelte a fejét,és percekig stabilan nézelődött.Aztán 3 hetesen már forgott hasról-hátra,most 3 hónaposan ül egyedül,és ha tud valamibe kapaszkodni akkor 15 percig is elácsorog.Senki se hiszi el,csak aki látja. :) A védőnőnél az egyik anyuka azt mondta mutassam meg neki a lányom kiskönyvét,hogy tényleg 3 hónapos-e,mert ő meghökkent.Szerintem nem hazudni járnak ide az anyukák a babás oldalra,nem? :))
2009. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos én is a saját bőrömön tapasztalom...így már nem is írok válaszokat,mert úgyis lepontoznak,hazugnak hisznek stb.Az én fiam is nagyon gyorsan fejlődik mozgásilag,és úgy érzem,hogy nem nagyon hisznek nekem,amíg nem látják...

2009. aug. 3. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!