Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menni fog a szülökkel élni? 1...

Menni fog a szülökkel élni? 1 évről lenne szó! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Októberben születik meg az első babánk.A lakás kérdés kitolódik 1 max 1,5 évvel.Ebben a válságos időben nem vágnánk bele egy lakáshitelbe.Albérletbe laktunk,de mivel veszélyeztetett lettem a szüleim ragaszkodtak hozzá hogy hazaköltözzünk.A férjem sokat dolgozik.A szüleimnél van hely,és így az albérlet pénzt is babára költhetjük.Szerintetek működni fog?Van közűletek aki a szüleihez,anyóshoz szülte a picit?Anyuékkal nincs gond eddíg,a férjemmel is kijönnek de mi lesz ha a baba megszületik?Reménytelen?Mert sokan mondták akkor már nem fog működni.Most mit csináljunk?Tényleg csak ilyen rövid időről lenne szó.
2009. aug. 2. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a helyzet, Anyáékhoz szültem, mert építkeztünk és 4 hónapot velük laktunk. Hát mit mondjak nem volt egyszerű, pedig nincs velük bajom. Sajnos sokmindenbe bele akartak szólni, és mivel már nem vagyunk gyerekek, ezt nehezen viseltük el. De mivel nem akartam albira havi 50-et kidobni legközelebb is így csinálnám. Hát mióta külön vagyunk még a baba is megjavult :), na jó lehet hogy azért mert elmúlt 3 hónapos :))
2009. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha most jól kijöttök az ősökkel, akkor nem lesz gond. Biztos lesznek súrlódások, de az természetes, meg legalább lesz aki segít az elején és még spóroltok is.
2009. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
HA alkalmazkodni fogtok egymáshoz nem lesz gond.Persze a szülöknek is hozzátok.
2009. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi felújítjuk a vásárolt házunkat, de nem tudtuk úgy rendezni a dolgokat,hogy a baba érkezésére készen legyen, így a szüleimnél lakunk pár hónapot. Nagyon félek miatta, mert az elmúlt 10 évben keveset éltem itthon, és sajnos sok mindent másképp csinálnék mint anyuék, de tudom,hogy nekem kell alkalmazkodni. próbálok jó viszonyt fenntartani, mindenki mondja, hogy milyen jó nekem, mert majd anyu segít... hát az a helyzet, hogy nekem kell még utánuk is takarítanom, mert a tisztaság fogalmát nem ismeri. De összeszorítom a fogam, mert arra gondolok,hogy magunk miatt teszem, és nem fogok a szüleimmel veszekedni,mert úgysem változnak meg, pedig minden nap durran szét az agyam valamiért:(

L.38+2

2009. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!