Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "szuperanyukák" vagytok?

"szuperanyukák" vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint aki gyereket nevel vidáman, sosem ideges rá, türelmes vele,a férjét is maximálisan kiszolgálja, szabadidős tevékenységet is végez, emellett főz-mos-takarít és még bombázó is! Nem kell szerénykedni, tényleg kíváncsi vagyok!
2009. aug. 2. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez mind illik rám, kivéve a bombázót, de azon még dolgozom. :)
2009. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Erre a vitára kíváncsi leszek?! Amúgy provokatív kérdéseket nem illik feltenni, pedig ez igen csak annak tűnik!!

Amúgy sztem ilyen anya nincs. A saját babájának általában, normál körülmények között mindenki úgy nevezett "szuperanyu". Mindenki a lehető legjobbat akarja a babájának, ki így, ki úgy. Na számomra ez a szuperanyu!

2009. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze:) és egy napom 72 órából áll, hogy mindezt véghez tudjam vinni:))
2009. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem.Nem vagyok ilyen.

Bombàzo nem vagyok,de majdnem ugyanolyan fitt kinézetü,mint szülés elött.

Vidàm vagyok,mert van egy édes babàm.

Sokszor türelmetlen,akkor kimegyek a terszra 5 perc levegökifujàsra,vagy berakom a babàt a babakocsiba,és iràny a séta.

ASkkor én is lehiggadok.

Férjem?

Nagyon nem szolgàlom ki,igaz tiszta,vasalt ruha màig van elötte,de a kaja terén.

Hàt egyszer fözök,egyszer nem.

Szexuàlis együttlét megvan ugyanugy,de csak ha kedvem iss van(nem mindennapos)

Takaritani csak nagyjàbol takaritok,màr nem saroktol sarokig,de még igy is elfogadhato

2009. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem provokatív kérdésnek szántam természetesen, csak érdekel! Hogy egy édesanya hogy tud egyszerre mosolygós, szuperül kinéző és tökéletes anya lenni. Hogy nem megy e valaminek a rovására
2009. aug. 2. 17:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a világon a legjobb anyuka!:-))

szuperszexi vagyok sose fáradt vacsora főzve mosva takarítva van mindig.

Szülés után minden kiló lement, sose vagyok ideges.


(ebből persze egy szó sem igaz de legalább leírtam:-)))


Komolyra fordítva:

Amit tudok megcsinálom de maradnak el dolgok és ez így van rendjén.

Néha felkapom a vizet de igyekszem lehiggadni.

2009. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyban függ a gyerek természetétől is,nyilván egy egy csendesebb gyerek mellett mindenre futja,amit írtál :) de ha pörgős a gyerkőc,ráadásul 1-2 tesója is van,na akkor arra külön befizetnék megnézni,hogy úgy klappol minden,amit leírtál :)
2009. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: nem hiszem hogy ez provokatív. Ha annak gondolja vki ne válaszoljon, nem kötelező. Nekem is néha elmaradnak dolgok, de igyekszem mindent pótolni, és megteszek mindent a babának, páromnak és persze magamnak is. Ettől vagyok szuper, hogy minden tőlem telhetőt megteszek, és szerintem aki ugyanigy van ezzel arra is ezt mondanám. Mert nem nyafogunk, nekem is fáj néha hátan, vállam.. sorolhatnám a bajaimat, de ettől függetlenül minden rendben itthon. Az anyák már csak ilyenek, mindenki szuper, mert hány pasi tudná mindezt megtenni jókedvűen??
2009. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rengeteg dolog befolyásolja a türelmet,nyugodtságot pl:békés családi háttér,anyagi biztonság.........
2009. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze az vagyok!Mert van nekem is anyukám,aki mos és főz,van egy bejárónőm aki takarít,van bébiszitterem aki vigyáz e gyerekre a még én a kozmetikában vagyok,és a férjemnek van pénze minderre:)


Na jó,semmi ilyen,de így képzelem el,hogy a szuperanyukák így csinálják...:D


Amúgy nálam a háztartás bánja,na nem vagyunk mi mocsokban,de nem is szaladok mosogatni amint befejeztük a kaját.A férjem is sokat segít,pl az ingeit magának vasalja(ciki,de jobban is vasal mint én):D

2009. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!