Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "szuperanyukák" vagytok?

"szuperanyukák" vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint aki gyereket nevel vidáman, sosem ideges rá, türelmes vele,a férjét is maximálisan kiszolgálja, szabadidős tevékenységet is végez, emellett főz-mos-takarít és még bombázó is! Nem kell szerénykedni, tényleg kíváncsi vagyok!
2009. aug. 2. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, én még emelett minden nap sütök is egy-két fajta süteményt, hogy tudjanak a vendég gyerekek is válogatni, akikre mindezek mellett még vigyázok! :-)))

No persze!

Szerintem egy anyuka nem ettől szuper!

De majd megkérdezem a picikémet, mihely tud nyilatkozni róla:-))

2009. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

azt hiszem itt mindenki a lehető legtöbbet teszi meg a családjáért a leírtak alapján!

nekem 12 hós ikreim vannak és biza ki tudok borulni, mert segítségem az nincs csak a férjem. és van rajtam 4-5 kiló felesleg, de attól még adok magamra. A háztartás is néha fut, de igyekszem megcsinálni a dolgokat, emellett néha van időm a barátaimmal foglalkozni. remélem én is szuperanyu vagyok :)

2009. aug. 2. 18:35
 13/16 anonim ***** válasza:

Hat a magam modjan szuper anya vagyok. a mosas a fozes a takaritas madj mindig megvan. fozni minden nap fozok, amikor a ferjem delutanos akkor ejszaka jon haza, igy amikor varok ra, akkor neha sutok egy sutit. :)

ami nalam hianyzik, az a szuperszexiseg, es a hazaselet :) altalaban estere hulla vagyok, igy a szex neha elmarad :) de a ferjem megerto

a terhesseg alatt nagyon sokat hiztam, az utolso hetekben ugy ugraltak fel a kilok, hogy csak lestem, pedig szinte nem is ettem. szoval azokbol a kilokbol kb meg 25 rajtam van, de kuzdok ellene, es igyekszem szuperszexi feleseg lenni.

a turelemrol meg csak annyit, hogy amikor a fiam mar negyedik oraja sikit, es nem tudja mi a baja, csak sikit, na akkor nekem is elszakad a cerna...olyankor beteszem a jarokajaba es kimegyek a kertbe, vagy mosogatni...

2009. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Saját és férjem és bébim elvárásai szerint igen :P :D
2009. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is iker babáim vannak, 4 és fél hónaposak. Hát, segítségem semmi, de ebéd mindig van az asztalon délben (férjem hazajár ebédelni). Takarítani szoktam, motívál a védőnőm látogatása :) Hogy mennyire vagyok fitt? Nos, eredeti, terhesség előtti súlyomat visszanyertem, a gond csak az, hogy már akkor is voltak rajtam plusz kilók. :) Mosást a mosógép intézi, szabadidős tevékenységem séta a babákkal, vidámságomat igyekszem megtartani, mert enélkül már rég megbolondultam volna. És a pici fiúk amúgy is mosolyognak egész nap, így nem lehet mellettük szomorkodni. :)

De komolyan válaszolva, szerintem csak a sztárok a szuperanyukák, akik helyett más végzi el a munkát, és még a gyereknevelést is. Úgy vagyok vele, amíg a picik nem szenvednek hiányt törődésből, nem halunk éhen, és nem vet fel minket a kosz, addig valószínűleg jól végzem a dolgom. De ezek alapján meg minden ide látogató "szuper anyukának" mondható. :)

2009. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azok előtt, az anyukák előtt, akik ilyenek, lehajtom a fejem! :)

Nem vagyok tökéletes, bár senki sem az, de igyekszem. Nem mindig van főtt étel (attól függ, milyen napja van a babámnak, vagy hogy megyünk e valahová), mosni persze rendszeresen szoktam, illetve a gép! Ha jön valaki hozzánk villámlátogatásra nem szégyenkezem, mert bár nincs tökéletes rend, de azért arra van időm, hogy összerámoljak. Bombázó nem vagyok, de soha nem is voltam. Most megnézegetve a régi képeim.... visszasírom azt a 65 kilót! Akkor pedig azt hittem, milyen kövér vagyok. Most amúgy 77 kg. A férjemmel most is jól meg vagyunk. Annyi a külömbség, hogy szeretkezni csak ott tudunk, ahol nincs a babánk, mert a férjem valahogy nem szeretne előtte (még 3 hós :)

Nos a türelem.... néha elszakad a cérna, bár inkább magamra vagyok mérges, ha valami nem jön össze. Igyekszem türelmes lenni, ami néha nehéz, de muszáj! Főleg most, amikor nagyon is igényli, hogy csak vele foglalkozzon az ember.

Vidám is szoktam lenni, főleg amikor a kisfiam rám nevet. :)

A fáradtság is egyre kevesebb, mert elmúlt a pocakfásjás és a babám "felcserélem a nappalt az éjszakával" kis problémája is.

Én ilyen vagyok. :)

2009. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!