Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez az Espumisam normális...

Ez az Espumisam normális hatása? Vagy ez már sok?

Figyelt kérdés

Két hetes babám nagyon szenvedett ma, végül adtam neki 25 csepp Espumisamot, most először. Azóta telepakolt teljesen 3 pelust 3 óra alatt. Tegnap kora du. óta nem volt széklete.

Így kell hatnia? Ez nem hashajtó elvileg..


2009. aug. 2. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem csak 20 cseppet lehet adni. Mindenkinél másképp hat, mi is használtuk de már nem emlékszem mennyit kakilt tőle. Mindenesetre ne adj neki többet, legalább kijött. Egyébként ha 1-2 napig nincs kaki nem kell megijedni, amig nem érzi magát rosszul a baba emiatt (nem erölködik).
2009. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem baj ha nincs kakija egy ideig, de láttam, hogy szenved tőle, és hát igazam lett, mert utána nagyon sokat kakilt. 25 csepp az adag, de ha legközelebb használom, biztos kevesebbet adok belőle...
2009. aug. 2. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is két hetesen kezdtük a cseppeket adni a babánknak, de nekünk a védőnő, csak 15 cseppet javasolt, hiába 25 az adag, és ezt persze 3 részletben, tehát napi3*5 csepp étkezés előtt.
2009. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!