Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok uzsonnára 14-15 hós...

Mit adtok uzsonnára 14-15 hós babótoknak? Nem szereti a joghurtot!

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktam pl krémtúrót és túró rudit, de én csinálom, nem a cukros bolti szennyet nyomom belé.
2009. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szoktam mézes lekváros kenyeret gyümölcsöt meg egy csomo bolti szennyt mert azt nagyon szereti kedves előttem iro.pl kinder pinqui van egy csomo fajta turo rudi bolti
2009. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt, tejpépet, kenyeret sokmindennel (házi lekvár, vaj -nem margarin, reszelt sajt), hús nélküli zöldségpürét, vagy főzeléket.


Az előttem írónak üzenem, hogy csak adja nyugodtan a bolti szennyeket a babájának, úgy is 5-10 év mulva lesz látszata adolognak. Addig had rakódjon le a sok trutyi. Házilag magad is tudsz hasolnókat csinálni, ami egészségesebb és olcsóbb is. Hiába írják rá, hogy mi van vagy nics ezekben. A pöttyös túrórudi sem egészséges.


De mindeki a saját gyerekét eteti. (tudjátok, hogy pl a kenhető sajtokban, és egyéb hasonó tejtermékekben olyan anyagok vannak, melyek kimossák a szervezetből a kálciumot... és nem ma fogod ezt észrevenni magadon sem)

2009. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!