Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyerekülés, amibe...

Van olyan gyerekülés, amibe nem izzadnak bele a babák ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs. :( Hacsak nem nyomod a klímát az autóban. De egy textilpelenkát teríts alá, meg a feje alá is, az felszívja az izzadtságot.
2009. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10km után elkezd ordítani, mert melege van, muszáj kivennem az ülésből és megszoptatnom, utánna pedig nem tudom vissza tenni. Így meg nem utazhatunk. Hiába megy a klíma nem segít, túl erősen meg nem mentethetjük.
2009. aug. 1. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, ez ismerős! :( Nem tudom mennyi idős a babád, az enyém most 8 hónapos, kb. másfél órát bír ki az ülésben.. aztán én is kiveszem, és a lábam közé ültetem az ölembe! Tudom, nagyon gáz, és életveszélyes is, de az is, hogy ordít mint a sakál és az apja ideges lesz, hogy miért ordít. Néha meg is szoktunk állni, és sétálunk egyet, aztán vissza lehet tenni őt az ülésbe. De a pelusokat is váltogatom a feje alatt, mert hát nem lehet kellemes az izzadt foteljébe visszaülni. :)


Álljatok meg vele, kis séta.. aztán ha nagyobb lesz, többet fog bírni. (mi eddig 2,5 óra volt a leghosszabb út, egyszeri megállóval).

2009. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak írom. Soha, de soha ne vedd ki egy percre se menet közben a babádat a gyerekülésből!!! Kérlek! Tudom milyen rossz, ha sír útközben, nekünk is volt már benne részünk, de hidd el, az nem olyan veszélyes, mint ülés nélkül utaznia. Rendőr vagyok, láttam már szétroncsolódott emberi testeket, nem akarnám a babádat így látni :-(. Hidd el, a balesetek után minden túlélő azt mondja, hogy csak egy másodpercre nem figyeltem, csak fél másodpercre kötötte ki a társam az övet, hogy hátranyúljon valamiért stb. Fél másodperc elég a tragédiához :-(!


Kérdezőnek! Én sokszor adok útközben vizet ilyenkor a lányomnak, nem tudom, hogy a tiéd megissza-e. Akkor általában megnyugszik. Meg vettünk nyári üléshuzatot az ülésre, úgy nem irritálja annyira az izzadás, nem viszket, mert az nem műszálas anyag.

2009. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Iszonyatosak ezek az ülések! Tiszta műszál az egész huzat!

A hordozó és a gyerekülésünkkel is ez a probléma, anno a hordozóba az egész teste alá, az ülésben a feje alá szoktam egy textil pelust tenni, de így is folyik róla a víz.

2009. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még csak 3 hónapos, anyatejes. Eddig még nem kapott vizet, de ha kezd melege lenni, mellre teszem, úgy itatom meg. Csak sajnos utánna ugyanúgy nem akar visszamenni az ülésbve, mert tudja, hogy ott rossz volt neki. A cicin jobban tetszik neki :), de úgy mégsem utazhatunk.
2009. aug. 2. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendben, köszönöm a tanácsodat, megfogadom, nem veszem ki többé menet közben! Inkább megállunk és kiszállunk pár percre az autóból! Teljesen igazad van!

Kitartás lányok, mindjárt vége ennek a brutál kánikulának! Én már alig várom! :) Jó éjt mindenkinek!

2009. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, de lehet kapni gyerekülésbe (több féle is van)való légáteresztős betétet! 5500ft de jó! Igaz ebben a 40 fokban még abba is beleizzad egy kicsit! Igaz ő nagyon izzadós! A klímát mi is beszoktuk kapcsolni, de csak langyosra, meg beindítjuk az autót mielőtt beletesszük a picurt, hogy egy kicsit lehűljön! Azóta megszünt az ordítás! Nézd meg, ez az: [link]
2009. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!