Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi ajándék tippek? 10...

Karácsonyi ajándék tippek? 10 hós lesz.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam veszek egy fisherprice kocka faló vízilovat (vaterán), egy nagy gimnasztikai labdát (újat). Itt kimerült az ötlet. Kb még 10ezer forint értékben gondolkozok ezen felül. De ötletem sincs. Valami értelmeset szeretnék. Készségfejlesztő játékot. Csak az a baj, hogy már most szinte mindenféle van neki. Zenélő, nyomkodós, villogós kilőve. Már nem férünk tőle. Tényleg valami hasznos kéne amivel később is tud játszani. Várom a jó ötleteket!
2012. szept. 22. 10:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint karácsonyra lesz 10hós! :)
2012. szept. 22. 10:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek meg pici ehhez, mivel nem fogja ertekelni, eppen ezert barmit kaphat, akar egy furdo kontost is! NEm feltetlen jatekban kell gondolkozni.
2012. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem játékot, akkor mit vegyek? Tényleg tanácstalan vagyok. Ruhája, bútora van.
2012. szept. 22. 10:21
 4/10 anonim ***** válasza:

10 hónaposan nem fog sokat belőle felfogni. Ha tényleg van neki minden, akkor fölösleges sok dolgot tenni a fa alá. mert egy ekkora gyereknek egyszerre sok. Még nagyobbacskáknál is van úgy, hogy hirtelen jön egy ajándékdömping: kapnak otthon, mennek a nagyhoz ott is 2-3 ajándék, át a másik nagyinál szintén, megérkezik valami rokon az is hoz valamit... és akkor ott áll a gyerek, ha az egyik játékkal leáll játszani, akkor lökik a másikat az orra elé, hogy: Nééééézd mit kaptááál! Játsszál ezzel is!


Max ha még nincs neki,akkor olyan játékot vennék neki, amit fürdéskor tud használni: vízzel lehet a csempére ragasztani (le is jön, habszivacs, csak a víztől a csempén marad), pici város vagy állatos formákkal.


Ilyet: [link]

2012. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne menj a divat után, hogy muszáj ez is az is csak mert karácsony...

Nekünk a gyerek sok mindent kapott a babás rokonoktól, akik alig várták, hogy a szekrényből eltűnjenek a kinőtt ruhák, nekünk adták, ez nálunk kiesett. Maradt meg sok minden, ami a miénk volt, szülőké, játékok, könyvek, szóval mikor jöttek a rokonok, hogy karácsony, hoztak piskótát, üveges babakaját pár hónapra (ritkán kell, velünk eszik, csak ha útra megyünk) és minden olyat, ami igaz, elfogy majd, de megköszöntük, és használtuk, örültünk neki. Megmondtam, hogy a plüsst kivágom az ablakon, mert ha a meglévő 100 mellé még egy jön, megetetem azzal, aki hozta. Senki sem hozott :)

Ha mindene megvan, nem kell még halmozni a dolgokat.

2012. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4es, köszönöm, nagyon jó ötlet.

5ös,igen tudom, hogy a túl sok sem jó. De hát első karácsony. :) Egy nagyi van. Vele élünk, ő is bedob a közösbe, úgy beszéltük meg, nem külön veszünk. Apuka nincs. Más rokon meg nem nagyon jön. :)

De azért még át gondolom a dolgot.

Most azon gondolkoztam, hogy lehet mintás tárolókat veszek a játékoknak és egyéb kacatoknak. Az még hasznos is.

2012. szept. 22. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, ez szuper ötlet!!! Az nekünk sincs, szóval nekem is ötletet adtál. 5. ös volt :)
2012. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! a viziló helyett én a zsiráfos golyópályát ajánlom! Nekünk van minden féle: hip-hopzebra, kockafaló, sütifaló, laptop, zebra,okos telefon, zenélő majom.... felsem bírom sorolni hirtelen. egy hatalmas játszó szobája van ami tele van játékkal. A viziló viszont egyáltalán nem érdekli pedig már 1 éves. Viszont a zsiráf..na az a kedvenc! Nem is gondoltam volna, hogy képes a zsiráf szájába tenni a golyókat. Nagyon meglepődtem. 11 hónaposan kapta és 2 perc alatt megtanulta. Azóta is folyamatosan keresi a golyókat és már viszi is a zsiráfhoz:D Ez egyébként a felállást is segíti, mert belekapaszkodva fel tudja húzni magát. A fején lévő gombot nyomogatja és akkor zenél. Ha a golyót a szájába teszi szintén zenél és világít. Mostanában a latop a sláger meg a tanulóasztalka. Szerintem ez már csak 1 évesen lesz az igazi. Addig a zsiráf volt tényleg a minden. Nagyon sokat fejlődnek, mint a szivacs úgy tanulnak! Ha szereti a zenét akkor pedig kifejezetten rajongani fog érte:)
2012. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Én a lányomnak triciklit vagy kismotort fogok venni , mert ők még nem a sok kicsinek örülnek , ha nem annak az egy nagynak és befogom csomagolni ilyen nagyon csillogós csomagolóba , mert azt imádja nézegetni .

2012. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy az egy nagy ajándék jó ötlet.

Tetszik ez a zsiráfos is. Gondolkozok majd rajta.

2012. szept. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!