Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a magas laz?

Meddig tart a magas laz?

Figyelt kérdés
mar 2 napja magas laza van a kisfiamnak,az orvos mondta be van gyulladva az inye,es a fogzas miatt magas a laza,meddig tart meg?nagyon aggodom hogy 2 napja 38-39 fok a laza,es csak germiciddel tudom lejebb vinni.mikor megy le a laza?
2009. aug. 1. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos ezt nem tudjuk Neked megmondani de mielőbbi jobbulást a babának.
2009. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!A lányomnak épp a múlt héten volt láza.Szintén magas 39-39,5.A 2. nap levittem a dokihoz azt mondta a foga jön.(de ez nem a mi dokink mert az szabin volt).3. nap szintén magas láz akkor már felhivtam a mienket azt mondta ez nem a foga attól nincs közel 40fokos láza..A vége az lett hogy be kellett mennünk a kórházba vizsgálatokra de nem találtak semmit.Viszont megállapitották hogy vmi virust kapott el,(na utána már el is kezdett fosizni).Nem adtak rá semmit csak a lázcsillapitó kupot, + panadolt váltogassam.De szerencsére 2napra rá elmúlt a láz is és a hasmenés is.Csak azért irtam mert ezt neked mert azt mondták ilyenkor nyáron ez a láz+hasmenéses virus nagyon gyakori.Amugy a gyerekem tök jókedvú volt evett ivott mosolygott csak hát tüzelt a teste.Vagy még a 3 napos lázat mondták, de aztán azt kizárták mert a vizeletében ott volt a baci ami miatt a virus lett a nyerő.

Jobbulást!!

2009. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!