Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babának elég a 190 gr...

7 hós babának elég a 190 gr mennyiség a főzelékből?

Figyelt kérdés
kb másfél hónapja kezdtük a hozzátáplálást,nagyon szépen eszik is,de most elkezdett mászni és most minden érdekli az evésen kívül.Kb egy bébiételes mennyiséget eszik meg,de nemtudom,hogy azért nem kér többet mert nem éhes,vagy mert már nagyon menne?azt nemszeretném ha megszokná,hogy kanállal szaladgálok utána a lakásba,vagy igy kéne,ti hogy csináljátok?
2009. aug. 1. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi hat és fél hónaposak vagyunk,és szerintem ennyit se eszünk meg egy alkalommal.NEm úgy néz ki,mint akinek kevés.:-)
2009. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 130-160 grammokat eszik 8 hónapos. Mindig mérem. 9 és fél kiló, ennyi elég neki.
2009. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiam ccsak nagyon ritkán eszik meg ennyit, általában 150-160 gramm az adagja. Nagyon sok függ attól, hogy mennyire csinálod hígra a főzeléket. Ha sűrűbb, akkor értelemszerűen elég neki kevesebb. Én sűrűre csinálom, mert a kicsim nem eszi meg hígan. (az üveges bébikaját is sűríteni kellett hogy megegye)
2009. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. aug. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!