Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes még másfél éves...

érdemes még másfél éves babának babakocsit venni?

Figyelt kérdés
szeretnék egy "csavargós"babakocsit,ami könnyű,egyszerűen be tudom rakni a kocsiba-és nem nehéz összecsukni.jó lenne 3kerekű-és nem drága.milyet ajánlanátok? egyáltalán használni fogja még??
2009. aug. 1. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
4 kerekűt tudsz venni auchan-ben, tescoban stb..olcsón és könnyűek. Csak felkapod és mehettek sztem azért még nem ártana. Nem bir ő még sokat menni.
2009. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyet erdemes, mert nem draga, es tenyleg ki tudod hasznalni. Arra figyelj, hogy ledontheto legyen az ulese, ha esetleg elszunditana a babad, es a nap ellen is megfeleloen vedjen. Szerintem a 4 kereku megbizhatobb. Nem tudom otthon milyen kocsik vannak, de itt nagyon meno a "Nurse" 3 kerekuben. Nagyon konnyu kocsi.
2009. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!