Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok Milupa Komfortta...

Tapasztalatok Milupa Komforttal? Tényleg lazítja a székletet, oldja a szeleket?

Figyelt kérdés
Kiárusítás van a Rossmannál féláron,ha érdekel valakit.
2009. aug. 1. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi hatása nem volt.

A babám nagyon nehezen szokja meg a hozzátáplálást (mármint az emésztőrendszere), vettem Komfortot, de semmi változás.


Egyébként arra figyelj, hogy augusztus 20-ig szavatos a leértékelt Komfort a Rossmannál!

2009. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen észrevettem,hála Istennek csak két dobozzal vettem,nem sokat kell kidobnom.

Nekünk mintha kicsit könnyebben menne a kaki,de nem tudom,hogy a komfort miatt vagy a változatos étrend,sok gyümölcs teszi.

Köszönöm a választ

2009. aug. 17. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a tápszer maga is szorulást okozott, erre a problémára kiválóan alkalmas a komfort. Tökéletes a széklete, ha csak azt kapja, még a többi tápszertől véres volt a popsija. Ha mást is eszik akkor már változatosabb a helyzet, de ennek a tápszernek nem is az a szerepe, hogy ellensúlyozza a hozzátáplálás okozta szorulást. Ott a Laevolac szirup, ha szorulásos add azt.
2009. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!