Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hós babám még mindig nem...

13hós babám még mindig nem megy magától. Szerintek, ha vennék bíbykomp-ot, akkor könnyebben menne? Egyelőre ott tartunk, hogy egyik ujjamat fogja és úgy megyünk

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oka van, hogy meg nem megy. Ne siettesd, majd elindul, ha itt az ideje. En mondjuk bebikomp ellenes vagyok, mert rossz mozgasformat eredmenyezhet.
2009. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bébikomppal csak lassítod a fejlődését, nem attól fog megtanulni járni. Sétáljatok úgy, hogy fogja az ujjad, majd egyre ügyesebb lesz. Komp helyett inkább foglalkozz vele te. De tudod, hogy a babák egyik napról a másikra tanulnak új dolgokat, úgyhogy lehet, hogy napok kérdése :-))
2009. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs azzal, hogy még nem megy magától, emiatt ne is aggódj!

Kompot szerintem se vegyél neki, esetleg egy járássegítőt (használtan elég jó áron lehet venni), de hamarosan úgy is elindul,ha az ujját fogjátok.

Mi úgy csináltuk, hogy a párommal leültünk a földre egymással szembe, én elengedtem a kislányunkat, Ő nyújtotta a kezét felé. Fokozatosan nőtt köztünk a távolság, és elkezdett lépegetni, persze elég sokat esett-kelt.

2009. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj le vele a játsztérre, ahol közel hasonló korú gyerekek vannak. A homokozóba, a füvön szaladni fog utánuk és nem baj, ha épp el is esik, mert nem sebesiti meg a térdeit.

A lányom úgy kufircolt a más játéka után, hogy szinte hihetetlen, amit művelt. Otthon pedig csak a kezemet fogva volt hajlandó menni (járni).

2009. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Úgy tudom h. legkésőbb a babák 15 hós korukik megtanulnak járni . Nekem ezt egy gyógymasszőr mondta. Nem vagytok elkésve.
2009. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém 12 hós + 1 hetes és még nem jár :) nyugi
2009. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!