Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor írattatok fel újra D...

Mikor írattatok fel újra D vitamit?

Figyelt kérdés
Meddig volt elég az első üvegcse?
2009. júl. 31. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap
2009. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most 5 hónapos a babám, a héten irattam fel a második üveget, de még az elsőben van kb egy hónapra való. Hozzáteszem,hogy volt olyan nap az elején mikor bénáztam párszor és több csepp mellément....ezért ugye annyi nappal kevesebbre elég mint eredetileg.
2009. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hónapig.
2009. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos a babám, én lelkiismeretesen adom neki, még egyszer sem maradt ki, de úgy nézem, még legalább 2, de lehet, h 3 hónapig is elég lesz! Lehet, h nekem kisebb cseppek jönnek a lukon?:-))))
2009. júl. 31. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónapos a babám, de még van kb. 1 hónapra benne. Én is rendesen adom neki.
2009. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 6 hósan fogyott ki. Akkor kértünk újat. De alig használtuk, mert nyár elején mondta a doktornő, hogy most ne adjam neki, majd csak októbertől. Szerintem ne aggódj, biztosan jól adod. Nekem pl. volt, hogy pár nap kimaradt és már több, mint 1 éves és egészséges. Nyáron kap elég D vitamint a napból. Majd, ha elfogy, elfogy:))
2009. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp ma irattam :) holnap 7 hós a fiam, és volt h kimaradt és olyan is, h 2 csepp lett az egyből :)
2009. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposok vagyunk, de már újra kellett iratnuk, mert apának 2x sikerült kilöttyentenie belőle :)
2009. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!