Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A D vitamit vízzel is beadhatom?

A D vitamit vízzel is beadhatom?

Figyelt kérdés
Én nem tudok a kanálba fejni, spriccel minden fele, csak abba nem. Nem gond, ha forralt, hűtött vízzel adom be?
2009. jún. 18. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a d vitamin nem rossz izű, szeretik a babák. Elég ha kanálba belecseppented és a szájába teszed. Én amúgy közvetlen a szájába cseppentem.
2009. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegegyszerűbb, ha belecsöppented a szájába. Így az összes tuti a szájába megy, és nem ragad a kanálra, cumira, akármire...
2009. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejjél pohárba és úgy merítsd bele a kanalat (vagy pohárból csurgasd a kanálra). Esetleg csöppentsd egyenesen a bimbódra. Megpróbálhatod vízzel is, de a tej annyiból jobb, hogy azt az ízt ismeri, szereti.
2009. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki vízzel én is úgy adtam neki!Kiskanállal!
2009. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Cebionnal adom be.
2009. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Közvetlenül nem tudom a szájába csöppenteni, az én gyerekemnek folyamatosan mondanivalója van:-)))
2009. jún. 18. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én születése óta kiskanállal adom neki, szépen lenyalja róla. Vízzel szerintem nem túl jó ötlet, mert az olaj úszik a vizen, és felesleges is, mert tényleg nincs rossz íze.
2009. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!