Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek magammal a nyaralás...

Mit vigyek magammal a nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Csajok segítsetek! Mit ne hagyjak itthon, holnap indulunk a Balcsira a 6 és fél hónapos kisfiammal, adjatok ötleteket miket vigyek magammal! Előre is köszi!
2009. júl. 31. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Naptej, szúnyogriasztó, saját takaró, játékok, bébiétel, pelus, úszópelus, sok ruha (vékonyabb-vastagabb...sose lehet tudni).... Ennyi jutott eszembe a legfontosabbak közül... Ja, mi még vettünk (a rossmannba) egy direkt nekik való úszógumit, persze ha már ügyesen csücsül.

Remélem tudtam segíteni:)

2009. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

írj egy listát otthon, amikre szüksége lesz, és mikor pakolsz be, egyesével húzogasd ki. Akkor tuti mindent beraksz a listáról. Néhány ötlet:

törcsi, fürdőnaci, pár üveg jana babavíz (hogy ne kelljen forralgatni), pelus, popsitörlő, krém, naptej(gyerekeknek), esetleg a vizi felfújható dolgok (ha vannak), néhány üveg bébiétel, játékok az útra, hideg, meleg ruha (inkább 2vel több, mint egyel kevesebb), (ha kell) mellszívó, ha kiveszed a lepedőjét, takaróját a kiságyból és azt teszed ott alá, az illatától talán könnyebben elalszik idegen helyen, ha van szélfogó sátratok, akkor az nagyon jó, ha nincs, és többször jártok ilyen helyekre, érdemes 3-4000-et befektetni rá, botmixer, Vigantol csepp, fültisztító, fehér sapi a nap ellen, füles sapi, ha szél lenne, esetleg fejkendő(az nagyon édi), (ha már tud ülni) esernyőkocsi, szúnyogriasztó, sebtapasz. most hirtelen ennyi jutott eszembe. remélem segítettem!

2009. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tündérek vagytok!


Szúnyogriasztóból, milyet kenhetek,fújhatok rá?

2009. júl. 31. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
amelyiket nem használhatod babán, arra rá lesz írva, de ha gyógysszertárban veszed, ott biztosan olyat adnak, ami megfelelő. de szerintem mivel este fürdi van, nem lesz baja a kis bőrének!
2009. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és ne felejts égésre vmi hűsítőt, ha véletlenül megpirulna a bőre. (dentinol hab)

Én Off szúnyogriasztót vettem, meg vape-t, amit a konnektorba dugtunk, igy egy szunyogcsipése sem volt.

Tényleg irj listát, én ugy csináltam, hogy végigmentem a lákásban, és felirtam mindent, aztán pipáltam. Semmi sem maradt itthon. A legfontosabb: lázcsillapító kúp és szirup, és naptej.

2009. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!