Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyből mentek orvoshoz, ha...

Egyből mentek orvoshoz, ha lázas a baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,először meg kell próbálni csillapítani!Ha nem akar lehúzódni akkor indulok!Szerencsére még ilyen nem volt:)
2009. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én megyek, a következő rendeléskor, de min. felhívom.
2009. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csillapítom én is,de azért kérdezem,mert sokszor az orvos sem ad mást,csak mondja hogy várjunk,max kamillatea,attól függően,mi a baja,de viszont én nem akarok kísérletezni vele,hogy mitől van pl fogacska.

Nem akarok viszont olyan anyuka sem lenni,aki mindennel dokihoz rohan,de a láz az már jelent valamit.

Írjatok még,ki hogy szokta.

2009. júl. 31. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha CSAK láz, akkor hiába mész orvosoz, azzal ő se tud mit kezdeni. Haza fog küldeni, hogy csillapítsd a lázat és kész. Ezt egyedül ismeg tudod tenni.

Ha van más jelenség is mellé, az már segíthet a diagnosztizálásban, akkor már érdemes lehet menni (pl. köhög, aluszékony, levert, hány, mittudomén).

2009. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Éppen ez az, hogy ha "csak" láz van, akkor annak komoly oka is lehet. Erről ír az ehavi kismama magazin. Ha pl náthás és az mellett lázas, akkor azzal nem viszem orvoshoz, csak felhívom, hogy mit adok, mit csinálok, ő leokézza és kéri, hogy hívjam fel 2 nap múlva hogy állunk.
2009. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lázas, nem rohanok egyből az orvoshoz, mert először lázcsillapítással próbálkozom, utána ha nem múlik.Persze ez attól is függ, hogy mekkora a mért eredmény.
2009. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam a mult heten beteg volt.CSAK laza volt (39),de allig ment le ujra elojott.Elvittem dokihoz es fulgyulladasa van.Szova a csak laz is baj volt...
2009. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha rendelési idő van, oda, de nekem egyszer éjszaka lázasodott be, reggel már hívtam az orvost.
2009. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak a 39 fölöttivel megyek,mert annak oka van.

Nem rég 3 napig koradélután csak magass láza lett és pont hétvégére. A legmagassabb 39.8 fok. Na ná hogy szombat volt.

Megfürdettem és Germicidet adtam,10 perc alatt 38.8 lett.

Így nem mentünk ügyeletre.Hétfön mentünk,de reggelre a nyaki nyirokcsomok a duplájára nödtek.Több láz nem volt.

2009. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a láz nem nagy ügy ha csillapítható, de szerintem mindig van oka. Eddig mindig valami gyógyszeres kezelést igénylő betegség tünete volt nálunk, a gyerekek nem betegesek pedig. Ha láz van felhívom a mobilján a doktornőt és ő kérdez, én válaszolok és végül azt mondja, vigyem be vagy kijön, vagy mit vegyek a patikába.
2009. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!