Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az hogy 4 hónapos...

Létezik az hogy 4 hónapos baba azért cirkuszol minden este mert nem akar aludni?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy fürdés után evés, aztán alvás, de napközben alvás előtt nem cirkuszol, este viszont tudja, hogy utána nagy alvás jön és nem akar aludni?
2009. júl. 31. 08:57
 1/7 ltimea ***** válasza:
szerintem nem. mindkét gyermekem 1 éves koráig ugyanez volt.fürdés után egy kicsit felélénkültek, kellett játszani még velük vagy egy órát és aztán ugy aludtak a szopi után mint a pinty.
2009. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éhes marad este? Esetleg próbáld megcserélni, hogy előbb evés, utána pelenkázón játék, utána fürdés, és az után alvás, akkor evés után eltelik egy kis idő, és addigra beálmosodik, nekem mondjuk ez vált eddig be, mert evés után mindig friss lesz :) 4 hónapos a kisfiam.
2009. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám ezt akkor csinálta amikor nem volt neki elég a vacsi, többet evett mint napközben szokott mégis egy fél óra múlva rákezdett és még evett egy jó adagot és aztán elaludt, kellett egy pár este mire rájöttem, de megoldottuk. Próbáld ki.

6 hónapos baba anyukája

2009. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom múltkor elaludt este 7-kor és 9-kor kipattant a szeme, vigyorgott, brummogott, 11-kor nagy nehezen sikerült visszaaltatni.

Lehet a tiéd még nem álmos, később kellene lefekteteni,.

Nekünk is tegnap 1 órát csúszott az esti lefekteteés és aludt hajnali 4-ig.

2009. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is cirkuszolhat, mert tudja hogy leteszed, ti pedig a pároddal még vígan élitek a világotokat, és köztetek szeretne lenni. Én a fiamon ezt konkrétan tapasztaltam. Mosolygott, jókedvű volt, de amint rájött, hogy azért került ágyba, mert alvás lesz, olyan üvöltésbe kezdett, mintha valami igen súlyos baja lenne.
2009. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanezt csinálja, ő törölközés közben jön rá, hogy itt alvás lesz. Szerintem már nagyon álmos, és azért van ez.
2009. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, most már egyre jobban gyanítom, hogy ez csak azért van, mert tudja hogy fürdés után nagy alvás jön és egyszerűen nem akar aludni. Napközben többször alszik 1-2 órát, akkor nem csinálja, csak fürdés után. Éhesnek nem lehet éhes, mert amit megcsinálok neki tápszert, azt is meghagyja mostanában amióta ilyen nagy melegek vannak.
2009. júl. 31. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!