Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit alszik 8hós kisfia?

Kinek mennyit alszik 8hós kisfia?

Figyelt kérdés
Az én fiam reggel 7-8kor kel, délelőtt alszik kb 2órát - ha alszik- délután max fél órát és este 11ig fenn van. Másnak is ilyen kis duracell a babája?
2009. júl. 31. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam este 8-tól reggel 6-ig alszik, majd délelőtt alszik kb 1-1.5 órát, délután szintén, kb. 4-ig, ha szerencsém van, de van, hogy napközben csak két-háromszor 20-30 percet.
2009. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, az en kisfiam este 8-9 korul elalszik, egyszer meg mindig kel enni (pedig 2 hos kora ota tapszert eszik), de kozben alszik, aztan kb. 7-kor kelunk, fel 9-kor visszaalszik 1 orara, aztan 12-tol fel 2-ig alszik, ebed, du. pancsi, es meg egyszer alszik kb egy orat delutan.

azt azert hozzateszem, hogy ebben a nagy melegben ejjel kb orankent ebred, tegnap is csak az olemben aludt el, pedig nincs ehhez szokva.

A Te babad nem nyugos, hogy napkozben csak ennyit alszik??

mert az enyem, borzaszto hisztis tud lenni, ha csak egy picit is elalmosodik, es muszaj letennem aludni.

2009. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem nyűgös! Most kezdett el mászni, egyszerűen meg se áll! Tegnap napközben össz-vissz 1órát aludt! Pedig délután ilyen melegben mindig kiviszem a medencébe pancsolunk egy nagyot. Enni is eszik napi 800-1000-et. Főzelék 2x, gyümi, tejpép, joghurt, puding. Olyan mint a duracell nyuszi. Ha megpróbálom úgy altatni, hogy ő nem akar akkor éktelen ordításba kezd. Ha meg nagyon álmos akkor beteszem az ágyába, tea, utána befordul és alszik.Nagyon jó kedvű vidám baba, csak mi az apjával már nehezen írjuk az esti "kukorékolásait". Apa szegény mindig elalszik reggel. Sajnos nem is hízott most az elmúlt egy hónapban. Inkább fogyott 15dkg-ot. Gondolom a mozgs miatt. 8,5kiló. Amúgy formás szép baba. Csak tényleg olyan mint a duracell nyuszi. Még a kezemben is folyton ficánkol.
2009. júl. 31. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Hát igen, én is irigylem az energiájukat. Nálunk 9-kor fekszik, fél6 hatkor kel. Napközben 1,5-3 óra között mozog az alvása. Ha máshol vagyunk egész nap, akkor csak kb. 30 perc. Nem akar semmiről lemaradni, mindenben részt akar venni. És nem nyűgös, hogy alig alszik. Szerintem ennél csak az lesz jobb, amikor már menni is tud, futhatunk utánuk. Kitartás.
2009. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 8,5 hónapos kisfiam általában reggel 5 körül ébred,akkor megetetem,visszaalszik 7-ig,8-ig.

Délelőtt csak maximum fél órát alszik,ha kocsival megyünk valahova,vagy a játszón vagyunk.

Délután 2-től alszik 2 órát.

Fél 8 körül jövünk haza a játszótérről,fürdés,vacsora,utána általában elalszik.

Ez fél 9-9 körül van.

2009. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!