Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnék csíkot rajzolni...

Mivel tudnék csíkot rajzolni 1 éves babó tortájára sötét színnel?

Figyelt kérdés

kinéztem egy maci alakú tortát, sztem meg is tudnám csinálni csak a sötét kontúrokra nincs tippem. Lenne esetleg ötletetek?

semmire nem vagyunk algériásak, mindent eszünk szépen, szóval bármilyen ötlet jöhet


2009. júl. 31. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kakaópor, vagy kakaó kikeverve csokis babapudinggal, hogy sűrűbb legyen és habkinyomó.Azzal szép tiszta kontúrokat lehet húzni.
2009. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy készíteném el a tortát, hogy sütnék két piskótát.

Mackó alakot rajzolnék egy papírra, azt ráfektetném a két piskóta tetejére, s körbe vágnám, s már kész is a maci alak!

3 csokis pudingot l tejjel főzzél meg, majd hagyd kihűlni teljesen. Robot gépben 3 kis teavajat 30 dkg porcukorral keverj össze habosra, kb 3-4 perc, majd tedd bele a pudingot, és 3 evőkanál sima kakóport azzal is keverd kb 5 percig.

Ugyan ezt a krémet készítsd el, csak 1vaníliás puding és 3 dl tej, valamint 1 kis teavajból.


A kakaós krémmel kend meg az egyik piskótát, majd tedd rá a másikat, s kend körbe szépen az egészet a kakaós krémmel.


A fehér krémet tedd egy jó erős nejlon zacskóba, aminek a sarkára pici lyukat vágsz ollóval, s kész is a nyomózsákod amivel díszíthetsz.

A maci alak szélét húzd körbe egy egyenes csíkkal, majd a fejét rajzold ki, tappancsokra körmöt, arcra szájat szemet orrot, esetleg gombokat a ruhájára.

2009. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon vagányak vagytok köszi

utolsó a végletekig részletes voltál örök hálám érte:)

2009. júl. 31. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!