Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a kisfiadnak babája?

Van a kisfiadnak babája?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem született meg a kisfiam, de ha majd nagyobb lesz, és szeretne egy babát, akkor veszek neki. Nincs azzal semmi gond. Lánynak is vennék kisautót, ha megtetszik neki.
2009. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Keresztanyám egy babát hozott egyszer a kisfiamnak ajándékba, szégyenlősen kérdezte, nem baj-e? Ha nem hozta volna, magam vettem volna meg neki.

Természetesen nem az a célom, hogy babázzon, de azon mutatja a testrészeket, jó rajta tanulni ezt, illetve szituációs játékokhoz is sokat használjuk. Pl. Sapkát adunk a babára, mert még hideg van (ez tavasszal volt) vagy beveszi a baba is az orvosságot, hogy meggyógyuljon. Néha magától is felveszi, cipeli, ahogy én őt, puszit ad neki.

Szerintem ez természetes, semmi rendkívülit nem találok benne.

Játékseprűje, lapátja is van, ezt sem érzem problémának.


Az ideje nagy részében így is "fiús" játékokkal játszik.

2009. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Sziasztok! Mint óvónő nagyon egyetértek az előttem szólókkal. Azt még hozzátenném, hogy igenis ki kell próbálni az ellenkező nem játékait is. A gyerekek még nem azért választanak játékot, mert az lányos vagy fiús. Azzal játszanak, ami érdekli őket, amivel utánozzák a felnőtteket:pl. a kislány kalapál, farag, autózik, mert apa is ezt csinálja, a kisfiú babakocsit tologat, mert kistesója van.
2009. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
A baba eddog nem jött be, de a babakocsi annál inkább:)
2009. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
jó ha találkozik egy babával de nem szeretném rászoktatni hogy babázzon.
2009. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!