Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet adni tejpép helyett?...

Mit lehet adni tejpép helyett? Kell adni a babának? Nagyon drága, ahhoz képest, hogy mennyi van benne.8 hónapos baba

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.én gyümölcsrizst főzök a babámnak,megfőzöm a rizs,bele egy kis tápszerrel,és a végén összeturmixolom gyümivel,ugyenez mehet kukoricadarával az is gluténmentes.
2009. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már 8 hónapos,tehát bátran adhatsz neki bébiételt vagy elkezdhetsz neki főzni,amit összeturmixolsz.
2009. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell adni, régen ilyesmi nem volt. Akkor célszerű, ha a baba kicsit soványabb, rosszabb evő. Ez is egy tejalapú étek, és azért.


Én vettem egy csomót, de én meg pont úgy jártam, hogy nem kell, mert jó nagy súlyú a 8 hónaposom. Ezért azt csinálom, hogy a tejpépből csak keveset (2-3 kanállal) keverek be, és a többit feldúsítom frissen reszelt gyümölccsel, és úgy kapja. Igaz, én nem takarékosságból csinálom így, de végüls is ez is egy takarékosabb felhasználása, és akkor rosszat sem teszel, hiszen kap tejpépet is, de van benne egészséges finom gyümölcs is (és még az íze is sokkal jobb úgy!)

2009. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!