Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételt készítetek...

Milyen ételt készítetek túróból a babátoknak?

Figyelt kérdés

8hós és a védőnő mondta hogy próbáljuk meg a sajtot,túrót!Sajtot eszik2-3 napja,semmi baja tőle!

De túrót hogyan készítsem el??


2009. júl. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
én délelőtt 10-kor adok neki gyümölcsöt összeturmixolva, abba teszek 1-2 kávéskanálnyi túrót. ez bőven elég.
2009. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A túrót én is gyümölcspéppel (reszelt alma, barack, narancs, banán, szilva) kevertem össze és azt ette a kislányom. Késöbb már körözöttnek is elkészítettem neki, persze "enyhe fűszerezésű formában"(túró+vaj+só+pici paprika). Kenyérre kenve ette vacsira.

Nagyon szerette mindkettőt!


15 hós kislány anyukája

2009. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is gyümölccsel keverve szoktam adni neki,de volt hogy a főzelékbe tettem egy keveset!
2009. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


- tojásmentes tészta túróval

- gyümölcsel

- zöldségekkel uzsira reggelire

- túrógombóc

- főzelékbe


hirtelen ennyi jut eszembe! :)

2009. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szitán áttöröm és gyümölcsöt teszek hozzá. Barackot turmixolok hozzá vagy almát reszelek vagy banánt török össze villával. Van, hogy túl száraz lesz így, akkor pici vizet teszek hozzá, de tehetsz hozzá anyatejet/tápit is.
2009. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!