Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás közben csendnek...

Szoptatás közben csendnek kell lennie? Vagy pl. tv mehet közben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam a tv állandóan megy. Nem tudtam úgy szoptatni, hogy közben csend lett volna. Szerintem nyugodtan nézheted szoptatás közben a tv-t.

Üdv.

2009. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem kell teljesen csendnek lenni. Nyugodtan nézhetsz tv-t közben. Inkább az a lényeg, hogy ne legyenek erős, hirtelen zajok, ne ijessze meg semmi a manócskádat, amikor elszunnyad szopi közben.
2009. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a tévét nézem, amióta már belejöttünk a szoptatásba. Persze szép elmélet, hogy milyen meghitt dolog a szoptatás, meg hogy csak a babára koncentráljunk, na de hónapokon keresztül 2-3 óránként...
2009. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem annál nagyobb tiszteletlenség kevés van a babáddal szemben, minthogy tv-zel szoptatás közben. A te szüleid sem figyeltek rád soha, amikor testközelben voltatok???
2009. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte néha tévéztem közben, de majd rájössz, hogy 3-4 hónapos kora után nem fog menni a dolog, mert akkor ő is tévézni fog evés helyett.
2009. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17. 30 -asnak:első babámat várom,környezetemben nincsenek kismamák,s nem tudom hogyan zajlik,miféle légkörben a szoptatás,ill.persze sejtelmeim vannak.Tudtommal ez az oldal arra való h az ilyesmit megkérdezzük.Egyébként nem magam miatt kérdezem,természetesen nem úgy gondoltam h unom az egészet és azonnal nekiállok tvt nézni,hanem a párom miatt,hogy elzárassam -e vele a készüléket arra az időre ill. elvonuljak- e a babával másik szobába,mivel azért a szopitól függetlenül zajlik a családi élet,sajnos v nem sajnos tvs alaphanggal.Leszel szíves mindezt végiggondolni,mielőtt sárkány módjára tüzet okádsz.
2009. júl. 30. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tedd a kezedet a szivedre és mond azt hogy te sosem tv.-tél 1x sem mig szopizott a babád!

Mért kell bántani a másikat?

azért van az oldal, hogy megkérdezzük azt amit szeretnénk tudni!


a kérdezönek! majd ugy is kialakult hogy hogyan jo nektek, ha szertnél tv.-ni tv.-z !

az tény hogy nálunk is megy a tv, hogy ne legyünk néma csendben, de nem tudok másra figyelni csak a babokára! :)

olyan jo mikor oda bujhatok hozzá szopi közben! :)))


és atto, még hogy megy a tv, igenis lehet bensőséges!!!


üdv egy 8 hos és egy 5 éves baba anyukája!

2009. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, én teljes csendben szoptatok. Valahogy így alakult ki, kikapcsolom addig a zenét és a tv egyébként sem megy napközben. Este, ha hazajön Apa, szopi idejére elvonulunk a babámmal, nekünk így jó. Közben figyelek rá, gyönyörködöm benne, nagyon meghitt, imádok így szoptatni. Ha befejezte, utána is "beszélgetünk" egy kicsit, nevetgélünk, ezek csak a mi perceink. Persze van hátulütője is a dolognak: ha bármilyen idegen hangot hall, vagy valaki megzavar minket, abbahagyja. És idegen helyen is nehezen megy. Nem direkt csináltam így, valahogy így alakult, de nem bánom! :)

9 hós baba anyukája

2009. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!