Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell a Picimnek a...

Miért nem kell a Picimnek a jobb cici?

Figyelt kérdés
2 hetes babám pár napja szinte csak a bal mellemböl hajlandó enni,a jobbot csak cumizza. Miért lehet ez?
2009. júl. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szia pont igy voltunk mi is vele az en kicsi lanykamnak se kellett sosem csak almaban tudtam becsalizni a bal cicit a pofiaba.hat probald meg eloszor a balt adni neki mikor almaban adsz neki cicit. 10 hos a kiscsajszim 7 hoig szopott de szinte csak a jobb mellembol. nem tudtam segiteni de leirtam hogy nem vagy egyedul. minden jot es jo egeszseget.ne haragudj de sietve irok es lehet nem irok hellyese ertelmesen valamit.
2009. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem tud eléggé kijönni a bimbó ezen a mellen, és a másikat könnyebb szopizni.
2009. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt! A balból nem jött olyan könnyen a tej. A lényeg (ha ugyanaz van mint nálam volt) hogy nem adtam fel, és ha az a cici jött, akkor meg kellett küzdeni vele, hiába köpködte ki és sírt közben.

(Persze az látszott hogy jön tej mert nyeldekelt, csak nem folyt magától annyira mint a másik)

Hamar feladta, meg ő is erősödött gondolom, és pár nap, talán 1-2 hét alatt beindult a cici is, most már ugyanúgy topon van mint a másik!

Kitartás, remélem nálad is beválik!

2009. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!