Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények up&go pelenkáról?

Vélemények up&go pelenkáról?

Figyelt kérdés

Azt is írd légyszi melyik gyártóét próbáltad már.

Én most vettem, egy olcsóbb tipust, és nekem az nem tetszik, hogy ha kaki van benne van, hogy összekenem őt ahogy veszem le. Más gyártók pelusainál is ez a helyzet?


2009. júl. 30. 14:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És mennyi a postaköltség?
2009. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

4120 volt utánvéttel, 2 nap alatt megkaptam.

De felvan sorolva, hogy mely településekre kiviszi ingyen a cég futárja. Én sajna nem ott lakom ahová szállítanak, de még így is megérte, mert máshol 65 Ft/db. Sok helyen néztem, még ezt megtaláltam.

2009. júl. 30. 17:11
 23/24 anonim ***** válasza:
Én ismerem ezt a pelus fajtát nagyon jó! Még annyit szeretnék mondani hogy van a hátulján ilyen ragasztó csík azt kell meghúzzni és összetekerni a pelust és úgy leragasztani és kidobni! Nem nézzek senkit hülyének csak ha valaki még nem látta meg rajta!
2009. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Arra rájöttem, hogy mire való, én a levétellel voltam gondban. És tényleg nagyon jó, sokkal kényelmesebb a picinek is ahogy elnézem.

2009. júl. 31. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!