Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények up&go pelenkáról?

Vélemények up&go pelenkáról?

Figyelt kérdés

Azt is írd légyszi melyik gyártóét próbáltad már.

Én most vettem, egy olcsóbb tipust, és nekem az nem tetszik, hogy ha kaki van benne van, hogy összekenem őt ahogy veszem le. Más gyártók pelusainál is ez a helyzet?


2009. júl. 30. 14:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én libero párti vagyok, azt használom.

Miért kened össze? Ezt nem értem...

Ha bugyipelenka, akkor a két oldalát szét kell tépni, és mindjárt olyan, mint egy rendes pelus, letörlöd, és kész. Én soha nem kentem össze a lányt...

2009. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én is libero-párti vagyok. szerintem nagyon jó.
2009. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a Libero, Pampers, sőt még a gagyi rossmanos Babydream is (asszem ez a neve), illetve a Lidl-be is van vmi no name pelenka az is jó. Ezeket használom felváltva, és szerintem mind jó. Nálam a fő szempont a légátersztés!
2009. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A Liberó kicsit "merev" sztem, de a Pampers szuper. Abból is a fiús/lányos bontásban a jobb, nem az unisex. Kényelmes, gyors, nagyon jól benn tart mindenfélét.

Először én is bokáig kentem a kakát a fiamon, aztán szóltak, hogy két oldalt le lehet tépni..:-)))

2009. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Na nálunk is a levételnél voltak problémák, mert ugye addig mindig le kelett fektetnem és akkor szépen tisztába lehetett tenni, de ezekl talán pont arra vannak, hogy akár szaladgálás közben letépem majd ő bele lép mint egy bugyiba. haha ilyen is volt aztán rájöttem nem is kell az a fránya pelus ez februárban lehetett, akkor lett 2 a lányom. diszkontot próbáltunk, csak meg kellett kicsit rázogatni és kényelmes volt. A liberó nyárra meleg.Ja és nálunk 2 évesen szólt mikor jött kaka és akkor kapott valamit a kis fenekére.de van rossmannos is ami jó, ki kell próbálni, úgyis hamar elfogy
2009. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
...mármint letörlés popsimosás és utánna a tisztába. :)
2009. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Levételnél szét kell tépni az oldalát,így nem kened össze a gyereket...bármelyik márkát veszed,így kell tenni vele.Feladni bugyiként kell,levenni pelusként.
2009. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket és a felvilágosítást!!

Tegnap óta használjuk, és nagyon szuper,pedig a legolcsóbb gagyi. Csak én annyira felvilágosult voltam eddig, hogy levenni is bugyiként vettem le ( nem vagyok nevetséges, ugye)és hát utánna mosdatás, ha kaki is volt benne. Nagyon köszönöm nektek mégegyszer!

2009. júl. 30. 15:16
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi is azt használjuk és teljessen jó! Nekem is kellett két nap, hogy rájöjjek, hogy kell levenni:)de így tényleg szupi, főleg ha nem adok rá semmit. Ha viszont megyünk valahova, akkor egyszerűbb a hagyományos, mert akkor pl. nem kell teljessen levennem róla a nadrágját.
2009. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, elfelejtettem írni, hogy mi a márka.hát ennek még neve sincs, csak annyi van rajta, hogy unisex pelenka és csak 38 Ft darabja. Egyébként nekünk hagyományosban a DM-es Babylove jött be, azaz itt a környéken még az a legolcsóbb.
2009. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!